• תפריט
הייטק והון סיכון

WeWork תציע פרסים ב-20 מיליון דולר בתחרות ליוצרים

תוכנית חדשה של ענקית החללים המשותפים תציע פרסים כספיים ליוצרים ברחבי העולם בשלוש קטגוריות: בודדים, ארגונים ללא מטרות רווח ועסקים קיימים

מאיר אורבך 15:0009.03.17

ענקית החללים המשותפים WeWork מכריזה על Creator Awards, תוכנית שתעניק פרסים של עד 20 מיליון דולר ליוצרים ברחבי העולם. התוכנית, שיוצאת לדרך היום, תושק במקביל בישראל, ארצות הברית וברלין. התחרות נועדה להעניק

 

בפוסט בבלוג החברה שפרסם אדם נוימן, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, כתב: "אנחנו חשים השראה מכך שהקהילה שלנו גדלה ל-100 אלף חברים. חברים אלה הם החלוצים שמובילים תנועה גדולה הרבה יותר. יש מיליוני יוצרים ברחבי העולם אשר מזינים את הקהילה שלהן ומהווים מקור השראה לאחרים עם העבודה שלהם. אין כיום מערכת שמוקירה להם תודה, תומכת או מעניקה להם פרס. יש היום הרבה ארגונים ועסקים שמונעים על ידי אותם יוצרים ואנחנו רוצים לשנות את המצב".

 

אדם נוימן. לאפשר ליוצרים לזכות בהכרה אדם נוימן. לאפשר ליוצרים לזכות בהכרה צילום: דן קינן

 

החל מסוף חדש מרץ ולאורך כל שנת 2017, תעניק החברה פרסים בשווי של 20 מיליון דולר לבודדים וארגונים בשורה של אירועים בערים שונות ברחבי העולם. "אנחנו ניתן הכרה לכל אלו אשר הביאו רעיון חדש לעולם וקידמו אותו עם כל התשוקה שלהם, האמינו שיש להם משהו שהוא הרבה יותר גדול מרק רעיון. פרילנאסרים, יזמים, ארגונים ללא מטרות רווח ועסקים קטנים", אומר נוימן.

 

הפרסים יחולקו בשלוש קטגוריות: בודדים עם רעיון או פרויקט שצריך מימון, עסקים או ארגונים ללא מטרות רווח שהחלו את פעילותם אבל צריכים עדיין לצמוח ועסקים שיש להם כבר הצלחה מוכחת אבל רוצים לעבור לשלב הבא.ב-30 בנובמבר תקיים החברה טקס מרכזי שיחבר בין כל היוצרים באירוע גדול.

 

WeWork הוקמה על ידי אדם נוימן ומיגל מקלבי ב-2010. חלל העבודה הראשון של החברה הוקם באותה שנה בסוהו שבניו־יורק, תחת השם גרין דסק, ומאז פתחה החברה 154 משרדים ב־36 ערים ברחבי העולם. החברה, שמעסיקה כ־15 אלף עובדים ברחבי העולם, מחזיקה ביותר ממיליון מ"ר. יש לה כיום ארבעה סניפים בתל אביב, אחד בבאר שבע ואחד בהרצליה, ועל פי הערכות היא תפתח מרכזים גם בחיפה ובירושלים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x