• תפריט
Play

PLAY

בורג במערכת

חייהם העצובים של הרובוטים, האיש שסורג את דרכו בעולם, לפעמים התגובה הטובה ביותר שיש לאינטרנט להציע היא גיף, והלטאות המפחידות של מדגסקר

נמרוד צוק 19:1211.01.17

1. מיסטר רובוט

רובוטים – איכשהו זה תמיד נגמר רע איתם. אם הם לא מתעצבנים ומחליטים להשמיד את האנושות או הופכים לשבויים של סוחרי גרוטאות, הם גומרים כאובייקטים להתעללות בפארק שעשועים שמוציא מאנשים את הצדדים האיומים ביותר שלהם. גם הסרטון הבא שמתחיל באווירה אופטימית עם רובוטים שמחים בחלקם על רקע משטחי צבע עליזים מסתיים באווירה קודרת.

 

 

2. סמוך על סם

אנשים רבים נוהגים ללעוג לחובבי סריגה, והתשובה המוצלחת ביותר שאפשר לתת להם הוא הפרויקט של סם ברסקי, גאון שהופך נופים איקוניים כמו קו הרקיע של מנהטן או סטונהנג' לסוודרים עבודת יד ואז הולך ומצטלם כשהוא לבוש בהם בלוקיישן אותו הוא סרג ומנצח את האינטרנט.

 

3. אתגר הזהב

גם את פרשיית טראמפ האחרונה שמציפה ביממה האחרונה את הפיד שלכם אפשר לסכם באמצעות אנימציית גיף קצרה וממצה.

 

 

4. סיגרים בליקר ושמפניה ורודה, אלו דברים שאותי משמחים

עשרות אלפי מלים כבר נשפכו על פרשות השוחד שרה"מ קיבל, על פי החשד, מידידיו המיליארדרים, או "טובות הנאה" כפי שהיועץ המשפטי לממשלה מעדיף לקרוא לזה – אבל הקליפ הקצרצר הבא מאת בדחן אלמוני מסכם את זה הרבה יותר יפה.

 

 

 

5. כת השטן

לטאת העלה השטנית ממדגסקר היא בעל חיים אגדי שלא שמענו עליו עד היום ועכשיו אנחנו מודים לאינטרנט על שעזרה לנו להתוודע לקיומו, אם כי לא בטוח שנמשיך לישון היטב מעתה והלאה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x