• תפריט
הייטק והון סיכון

סקדיולואנס הישראלית רכשה תוכנה שתקצר את תהליך גיוס כוח האדם עבור חברות

תוכנת Reschedge שנרכשה על ידי חברת הטכנולוגיה הישראלית היא מנוע קביעת פגישות אלגוריתמי לראיונות. סקדיולואנס מימנה את הרכישה, שמוערכת בכמה מיליוני דולרים בודדים, באמצעות הון עצמי

מאיר אורבך 16:4711.01.17

חברת הטכנולוגיה הישראלית סקדיולואנס (ScheduleOnce) רוכשת את התוכנה האמריקאית Reschedge מחברת HireVue. רסצ'דג' היא מנוע קביעת פגישות אלגוריתמי לראיונות. הרכישה תאפשר לסקדיולואנס למנף את הפלטפורמה שלה ולהציע פתרון מלא לקביעת ראיונות בכל השלבים של מחזור גיוס טאלנטים. להערכת "כלכליסט" שווי הרכישה מוערך במיליוני דולרים בודדים.

 

סקדיולואנס הוא כלי קביעת פגישות פשוט שעובד בתיאום עם יומנים אישיים ותומך בעסקים במגוון נרחב של תרחישים לקביעת פגישות עם לידים, לקוחות ומרואיינים. בשיחה עם "כלכליסט" מספר רמי גורלי, מנכ"ל החברה, "אנחנו מעסיקים 60 עובדים אשר כולם עובדים מהבית במודל ייחודי לנו" אומר גורלי. "אני מעריך שאנחנו החברה הווירטואלית הגדולה ביותר בישראל ויש לנו עובדים מכל רחבי הארץ, באילת, מעלות תרשיחא, כפר ורדים ועוד".

 

רמי גורלי. מודל ניהול וירטואלי רמי גורלי. מודל ניהול וירטואלי

 

השימוש ב-Reschedge נועד להפחית את הזמן שמחלקות גיוס טאלנטים מקדישות לקביעת ראיונות בעד 95%. כדי לקצר את משך הזמן עד לחתימה ולשחרר משאבים למשימות חשובות יותר. "שמנו עין על תכנת Reschedge מאז שהיא יצאה לשוק, עוד בשנת 2013", אומר גורלי. "בדיוק התחלנו לעבוד עם מחלקות גיוס, ומצאנו ש-Reschedge מתאימה בדיוק להגדלת היצע הפתרונות שלנו".

 

כלי התיאום של Reschedge כלי התיאום של Reschedge

 

סקדיולואנס הוקמה לפני כעשר שנים על ידי רמי גורלי המשמש כמנכ"ל החברה, וגלעד גורלי המשמש כטכנולוג הבכיר שלה. החברה מעסיקה 60 עובדים ועד היום מימנה את כל פעילותה באמצעות מייסדיה. "החברה כיום רווחית מאוד והצלחנו לממן הרכישה באמצעות ההון העצמי שלנו", אומר רמי גורלי.

 

גורלי אשר מנהל את החברה מביתו בגליל אומר שהמודל של ניהול וירטואלי של החברה עובד בהצלחה רבה. "אנחנו נפגשים פעמיים בשנה למפגשים חברתיים ונושאי עבודה אבל מעבר לכך כל אחד אצלנו עובד מהבית", אומר גורלי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x