$
הייטק והון סיכון

טל מורגנשטרן עוזב את סקויה ומצטרף ללייטספיד

מורגנשטרן יתמקד בתחומי הענן, טכנולוגיה צרכנית ועוד. לייטספיד השלימה לאחרונה גיוס קרן חדשה של כ-1.2 מיליארד דולר וביצעה ארבע השקעות בישראל בארבעת החודשים האחרונים

מאיר אורבך 12:3706.12.16

טל מורגנשטרן, שותף בסקויה ישראל פרש והצטרף לקרן הון הסיכון האמריקאית לייטספיד, כך נודע ל"כלכליסט".

 

פעילותה של לייטספיד בישראל כוללת את השותפים הוותיקים דיוויד גוסרסקי ויוני חפץ וטל יהיה השותף השלישי. לפני מספר חודשים נחשף ב"כלכליסט" שסקויה ישראל לא תמשיך לגייס קרנות חדשות ותתחיל להשקיע באמצעות הקרן העולמית בלבד. שותפי, הקרן גיל רענן, חיים סדגר ושמיל לוי ימשיכו להיות חברים בדירקטוריונים וישקיעו בחברות הקיימות שלהם ועל פי הערכות גם בחברות חדשות.

 

טל מורגנשטרן טל מורגנשטרן צילום: מיכל זריהן אגמון

 

לייטספיד השלימה לאחרונה גיוס קרן חדשה של כ-1.2 מיליארד דולר אשר על פי הערכה יגבירו את ההשקעות בישראל וכן יגבירו השקעות באירופה. טל מורגנשטרן יתמקד בתחומי הענן, טכנולוגיה צרכנית ועוד.

 

בפוסט שפירסם ציין מורגנשטרן שהוא מצטרף ללייטספיד לאחר 4 שנים בסקויה ובכוונתו להשקיע בחברות בשלבים מוקדמים. הוא כתב גם שלייטספיד, שהיא אחת הקרנות הגדולות בארצות הברית, מגדילה את השקעותיה בישראל ומציין שרק בארבעת החודשים האחרונים השקיעה הקרן 4 השקעות בישראל שנעו בין 2 ל-20 מיליון דולר. "אלו שתי קרנות גלובליות ענקיות שחושבות בצורה דומה על השקעות מוקדמות", כתב מורגנשטרן.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x