שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ועידת mind the data
גג עמוד ועידת mind the data

ועידת כלכליסט

מייסד משותף ב-Sisense: "אנו נותנים למנהלים בכל העולם לחוש את המידע"

עדי עזריה בוועידת Mind The Data של כלכליסט: "הנחנו מנורות חכמות שמתחברות למכירות ונדלקות בהתאם להן. שמנו אותן ב'אופן ספייס' וחדרי מנהלים ובכל מקום בו הוצבו עלו המכירות בעד 500%"

אסנת ניר 12:2629.11.16

"הצלחנו ליישם בעולם העסקי את מה שעזר לילד שלי", כך אמר עדי עזריה, מייסד משותף של חברת Sisense, המתמחה בניתוח תוכן מורכב באמצעות אנליזה וויזואליה, הבוקר (ג') בוועידת Mind The Data של כלכליסט.

 

עזריה סיפר כי מה שהוביל אותו למיזם פורץ הדרך שפיתח הוא בנו שהתקשה לישון: "לפני כמה חודשים יצא מחקר פורץ דרך - ילדים בני כמה חודשים עוד לפני שיודעים לזחול מסוגלים להבין מספר מילים ויודעים לתקשר", סיפר עזריה, "הם רוצים להבין את העולם בשלב מאוד מוקדם בחיים. דוגמה לכך הוא בני בן החמש שלא אוהב לישון ובכל לילה רץ אלי לחדר ורוצה לשחק. לא עזר שום דבר, הוא לא הסכים לחזור לישון. הוצאנו עשרות אלפי שקלים והילד לא ישן ארבע שנים שלמות. לפני שנה החלטתי לעשות מעשה ולקחתי מנורה חכמה ונתתי לבני לבחור צבע. הוא בחר אדום, אני בחרתי את השעה שש והנחתי בחדרו. המנורה יצרה בינינו תקשורת וכך הוא התעורר בכל יום בשש כשהנורה האדומה נדלקה. הבנתי שמה שעובד עם בני יכול לעבוד גם בעולם העסקי. כשחברי ואני הקמנו את סיסנס הבנו שאנחנו רוצים להיות פורצי דרך והבנתי שאפשר ליצור חוויה שונה בעולם הביג דאטה שעבדה עם בני - לצרוך מידע באמצעות החושים שלנו".

 


 

"אנחנו מדברים על אנליזות וביג דאטה אבל בסופו של דבר מי שחליט זה אתם - הכל מתחיל בילדים שלנו. אנו נותנים למנהלים בכל העולם לחוש את המידע", אמר עזריה, "הנחנו מנורות חכמות בכל העולם שמתחברות למכירות ונדלקות בהתאם להן. שמנו אותן ב'אופן ספייס' וחדרי מנהלים ובכל מקום בו הוצבו עלו המכירות בעד 500%!, אף אחד לא רוצה לראות נורה אדומה"

 

מוצר נוסף שלנו - האקו, מאפשר לארגונים לגשת לנתונים בצורה פשוטה ולקבל תשובות במהירות באמצעות קול ללא צורך באדם מאחורי הקלעים. צ'אט בוטים הוא מוצר נוסף עליו סיפר עדי עזריה, שלטענתו מתבסס על האבולוציה של התקשורת היום- צ'אטים: "הסמארטבוטים שלנו מאפשרים לצרוך אינפורמציה על סמך הצ'אטים שלנו ואפילו על סמך יומן הפגישות שלנו".

 

חברת sisense מתמחה בניתוח תוכן מורכב באמצעות אנליזה וויזואליה. החברה מציעה מערכת אנליטיקה ובינה עסקית (BI) לניתוח ביג דאטה ומידע מורכב. מדובר באחת מחברות טכנולוגיות הבינה העסקית הגדולות בישראל. את החברה ייסדו גיא בויאנג'ו, אביעד הראל, עדי עזריה, אלדד פרקש ומנהל אותה כיום אמיר אורעד. לפני כשנה פורסם כי החברה שהוערכה לפני זה בכ-650 מיליון דולר גייסה בסבב גיוס כ-50 מיליון דולר. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x