$
הייטק והון סיכון

רן פוליאקין השקיע מיליון דולר בחברת Clkim

החברה פיתחה פלטפורמה חכמה שמאפשרת לחברות ובעלי עסקים לפתח ערוצי תקשורת ישירה עם קהלים ממוקדים על סמך תחומי העניין שלהם. זהו הגיוס הראשון של Clkim שהתפרנסה עד כה מהכנסותיה

מאיר אורבך 12:4703.11.16

מייסד פאווארמט, רן פוליאקין, משקיע מיליון דולר בחברת הסטארט-אפ Clkim ומתמנה ליו"ר מועצת המנהלים שלה. Clkim סטארט-אפ בן שנתיים, פיתח פלטפורמה חכמה בתחום ה"לינקים המקוצרים" ומתחרה ב- Bitly הוותיקה. זהו הגיוס הראשון של החברה שהתפרנסה עד כה מהכנסותיה. החברה יושבת בנווה אילן במתחם של פוליאקין והיא מעסיקה 15 עובדים.

 

"אנחנו מנסים לייצר מודלים עסקיים של גישה ישירה לערך החברה. Clkim מייצרת לכל בעלי עסקים קטנים ובינוניים תוכנה שמאפשרת לנהל דיאלוג יעיל שחותך את שרשרת הפרסום", אומר ל"כלכליסט" רן פוליאקין.

 

רן פוליאקין רן פוליאקין צילום: עמית שעל

 

"השרתים שלנו יודעים לקצר את הלינקים או למתג אותם תחת היעד. הלינק מנוהל אצל בעל העסק והוא יידע להגיע ישירות ליוצר הקליק ולא לעבור דרך מתווכים וכך יכול ליצור קשר עם מי שהתעניין בעסק", אומר פוליאקין. "אותי מעניינים רעיונות שמשנים עולם. לחברה יש כבר אלפי לקוחות בעלי תקציב פרסום קטן שמאפשר להם גישה יעילה ללקוחות". מנכל ומייסד החברה הוא יואב שלו, יוצא חברת סומוטו.

 

החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לצוותי שיווק לייצר לינקים ממותגים והמקוצרים של Clkim שמאפשרים למשווקים לפלח את קהלם מיד עם הקשת המשתמש על הלינק. בדרך זו הם מאפשרים למותגים לפתח ערוצי תקשורת ישירה עם קהלים ממוקדים על סמך תחומי העניין של המשתמשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x