$
אפליקציות

ווטסאפ בעקבות סנאפצ'ט: הוסיפה אפשרות לשירבוטים ואימוג'יז על תמונות וסרטונים

התכונות החדשות התווספו לעת עתה לגרסת האנדרואיד של האפליקציה. החברה הודיעה כי השיפורים ייכנסו גם לאייפון בהמשך

נמרוד צוק 10:2104.10.16
ווטסאפ הולכת בעקבות סנאפצ'ט: החברה הוסיפה לגרסת האנדרואיד של האפליקציה שורת תכונות חדשות, בראשן הדבקת שרבוטים ואמוג'יז על גבי תמונות וסרטונים, במהדורה חדשה ששוחררה הלילה לחנות האפליקציות של גוגל. החברה הודיעה כי השיפורים יתווספו גם לגרסת האייפון בעתיד הקרוב.

 

התכונה החדשה מוצעת עבור תמונות וסרטונים חדשים לצד כאלו שהמשתמש שולף מתיקיית המדיה שעל המכשיר, והיא כוללת את האפשרויות הסטנדרטיות המוכרות מאפליקציות צ'ט אחרות, כולל פייסבוק מסנג'ר - הוספת טקסט בגופנים וצבעים שונים, הדבקת סטיקרים (ממאגר הסטיקרים הקיים של האפליקציה) או שרבוט ציורים עם האצבע על גבי התמונה.

פייסבוק מסנג'ר פייסבוק מסנג'ר

 

שיפור נוסף היא תמיכה בפלאש של המצלמה הקדמית, במצלמות הכוללות כזה, כדי לצלם תמונות סלפי טובות יותר גם בתאורה נמוכה, כאשר גם יכולות הווידאו קיבלו שדרוג באמצעות האפשרות לשלוט על הזום תוך כדי צילום ומעבר בין המצלמה האחורית לקדמית בהקלקה כפולה על המסך.

 

המהלך הוא צעד שמהווה טשטוש נוסף של גבולות הגזרה בין ווטסאפ (שבבעלות גוגל) לפייסבוק מסנג'ר. עד כה התייחסה החברה האם לווטסאפ כאל אפליקציה רזה שנועדה לספק תחליף מהיר ויעיל להודעות סמס, בעוד מסנג'ר תוכנן ככלי המספק חוויה עשירה יותר ויותר, עם השקעה ביכולות וידאו, שיחות קוליות, בוטים והעשרת ההודעות בסוגים שונים של תכנים ויזואליים. לצד השחרור של אפליקציית "מסנג'ר לייט" אתמול, גרסה חדשה ורזה של מסנג'ר שנועדה לספק את היכולות הבסיסיות של השירות בשווקים מתפתחים ולמשתמשים בעלי מכשירים ישנים, נראה כי אסטרטגיית החברה משתנה כך ששתי האפליקציות יתאימו לטווח רחב ככל האפשר של משתמשים, גם אם הן מתחרות זו בזו ישירות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x