שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

SafeBreach גייסה 15 מיליון דולר מ-HP ודויטשה טלקום

חברת הסייבר שהוקמה על ידי בוגרי 8200 פיתחה האקר וירטואלי שמדמה התקפות ומנתח את השפעותיהן על הארגון. היא מעסיקה כיום 30 עובדים בישראל ובעמק הסיליקון

מאיר אורבך 16:4826.07.16
חברת הסייבר הישראלית SafeBreach מגייסת 15 מיליון דולר. בין המשקיעים בחברה בסיבוב הנוכחי חברת HP וקרן הון הסיכון של ענקית התקשורת הגרמנית דויטשה טלקום וקרן ההשקעות Maverick Ventures של ירון קרני. בגיוס השתתפו גם המשקיעים הקיימים של החברה היזם שלמה קרמר וקרן הון הסיכון סקויה קפיטל.

 

החברה הוקמה בשנת 2014 על ידי גיא בזרנו ואיציק קוטלר בוגרי חיל האוויר ו-8200. ב-2015 החברה גייסה 4 מיליון דולר מקרמר וסקויה. SafeBreach מתכוונת להשתמש בגיוס החדש בכדי לחזק את מערך המו"פ שלה ואת מערכי השיווק והמכירות שלה.

 

ב-2015 גייסה 4 מיליון דולר ב-2015 גייסה 4 מיליון דולר צילום: שאסטרסטוק

 

החברה פיתחה האקר וירטואלי אשר מדמה התקפות שונות על החברה במתכונת של "משחקי מלחמה" ומנתח את ההשפעות של ההתקפות על הארגון ואת היכולת של הארגון להתגונן מפניה. מתכונת זו מאפשרת לארגונים להתכונן בצורה טובה יותר למתקפות אפשריות. החברה מעסיקה כיום 30 עובדים על פי IVC. מרביתם בישראל והשאר בעמק הסיליקון שם הוקמה החברה.

 

"היו לנו הרבה אלטרנטיבות להשקעה אבל בחרנו ללכת עם משקיעים שיש להם ערך מוסף אסטרטגי שיעזור לנו לגדול באגרסיביות ולא רק גב פיננסי", אומר גיא בז'רנו, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה. "אנחנו נעים כיום לעבר שוק שבו מבינים שפרצות הן בלתי נמנעות אבל ההשפעה של פרצות אלו יכולה להיות קטנה משמעותית".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x