$
מכשירים ומדריכים

המברשת החכמה שתלשין עליכם לרופא השיניים

פיליפס משיקה מברשת שיניים חכמה שכוללת חיישני תנועה ותאוצה וחיבור בלוטות' כך שתוכלו לעקוב אחר מצב הצחצוח באפליקציה מיוחדת ואפילו לקבל חוות דעת מרופא השיניים שלכם

הראל עילם 08:1211.06.16

תחום אינטרנט הדברים והבריאות הסלולרית ממשיך לתפוס תאוצה: חברת פיליפס עומדת להשיק בחודש הבא מברשת שיניים חשמלית חכמה, שכוללת מגוון רחב של חיישנים כך שהיא יודעת לנתח את הבריאות הדנטלית שלכם; יכולה להציע לכם כיצד לשפר את הדרך בה אתם צחצחים שיניים ולהתריע אם אתם מצחצחים חזק או חלש מדי.

 

החברה הכריזה על המברשת אתמול (ה'), והעניקה לה את השם הקצר להפליא: Philips Sonicare Flexcare Platinum Connected. המברשת בעלת השם המפואר כוללת אנטנת בלוטות' כך שהיא יכולה להתמשק עם מכשיר האנדרואיד או ה-iOS שלכם, לשלוח התראות במידה והגיע הזמן להחליף את הראש החשמלי ולהזכיר לכם לעמוד ביעדים שהצבתם לעצמכם – כמו מספר צחצוחי שיניים ביום, אזורים שיש להתמקד בהם, ועוד.

 

למי שרוצה לקבל עדכון על מצב הצחצוח בזמן אמת למי שרוצה לקבל עדכון על מצב הצחצוח בזמן אמת צילום: Philips

 

המברשת אפילו מסוגל לבנות מודל תלת-ממדי של הפה שלכם, בעזרת מערך של חיישני תנועה, תאוצה, לחץ ומספר ג'ירוסקופים, מה שמאפשר לה לדעת בדיוק של פחות מס"מ היכן היא נמצאת, ולזהות בדיוק באיזה שן אתם נוגעים בכל רגע.

 

ובעיקר - אם תבחרו בכך האפליקציה יכולה לשתף את המידע עם הרופא שלכם, והוא מצדו מוזמן לשלוח לכם בקשות להתמקד באזורים מסויימים בפה שאולי דורשים יותר עבודה או להעביר הנחיות מיוחדות אחרי טיפול שורש למשל. המברשת צפויה לעלות 200 דולר, ותגיע עם סוללה שמסוגלת להחזיק שבועיים בין הטענה להטענה, מחיר גבוה אך לא יוצא דופן למברשות שיניים חשמליות שאינן חכמות. בשלב הראשון פיליפס תמכור את המכשיר בארצות הברית בלבד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x