$
חדשות טכנולוגיה
טכנולוגי מאקרו ראש כתבה HEADER

מאקרו טכנולוגי

תעשיית המשחקים משנסת מותניים לקראת תערוכת הענק E3

שלוש יצרניות הקונסולות הגדולות, מיקרוסופט, סוני ונינטנדו צפויות להציג דור חדש של קונסולות המשחקים שלהן, במקביל להכרזות על משחקים חדשים והדגמות של משחקים שעד כה היו בגדר רעיון בלבד

הראל עילם 21:1511.06.16

תערוכת הגיימינג E3 שתיפתח בשבוע הבא בלוס אנג'לס צפויה להיות אחת המותחות והמעניינות אי פעם. השמועות האחרונות טוענות בתוקף שזו תהיה השנה הראשונה ששלוש יצרניות הקונסולות הגדולות, מיקרוסופט, סוני ונינטנדו יציגו במקביל דור חדש של קונסולות המשחקים שלהן. מיקרוסופט וסוני צפויות להציג דגמים משופרים של ה־Xbox One ופלייסטיישן 4, עם חומרה משופרת ויכולת לתמוך במציאות מדומה, בעוד שנינטנדו צפויה לחשוף את NX המסתורית, שתידרש לתקן את הכשלון המסחרי של ה־Wii U.

 

מעבר לכך צפויה התערוכה לכלול סוללת הכרזות על משחקים חדשים והדגמות של משחקים שעד כה היו בגדר רעיון בלבד. נינטנדו תודיע על משחקים חדשים בסדרות מאריו גלקסי וזלדה. עוד צפויים כותר חדש בסדרת Gears of War עבור מיקרוסופט וסוני אמורה להגדיל את הפער מהמתחרות עם הכרזה על משחקים בלעדיים ופונקציונליות של מציאות מדומה, כולל משחק חדש בעולם Red Dead Redemption.

 

Gears of War 4. כותר חדש עבור מיקרוסופט Gears of War 4. כותר חדש עבור מיקרוסופט

 

EA צפויה להציג משחק חדש בעולם מלחמת הכוכבים ולהדגים עוד מאנדרומדה, המשחק החדש בסדרת Mass Effect. עוד צפויים פרטים נוספים על המשחק החדש בסדרת Battlefied ועל Call of Duty: Infinite Warfare של המתחרה אקטיוויז'ן בליזארד.

 

שמועות אחרות עוסקות במפתחת סדרת משחקי פולאאוט בת'סדה, ולפיהן צפויות הרחבות לפולאאוט 4, משחק חדש בסדרת Elder Scrolls, גירסה חדשה ל־Prey 2 שבוטל ואולי אפילו משחק חדש בסדרת קווייק. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x