הייטק והון סיכון

אינטל ישראל מקימה מעבדת פינטק בתל אביב

מעבדת החדשנות משקפת את האסטרטגיה העולמית של החברה שמתמקדת בתעשיית האינטרנט של הדברים. היא תפעל במתחם של חברת The Floor בבורסה לניירות ערך בתל אביב במסגרת מאיץ הסטארט-אפים של אינטל

מאיר אורבך 12:2430.05.16

אינטל ישראל מקימה מעבדת חדשנות לפינטק שתפעל במתחם של חברת The Floor בבורסה לניירות ערך בתל אביב. מדובר במעבדה הפועלת במסגרת תוכנית Ingenuity – מאיץ הסטארט-אפים של אינטל הממוקד בטכנולוגיות אינטרנט של הדברים. המעבדה היא חלק מהאסטרטגיה העולמית של ענקית השבבים לכבוש לעצמה עמדה מובילה בתעשיית האינטרנט של הדברים. 

 

במעבדה יקבלו חברות ויזמים בתחום הפינטק סיוע, תמיכה וליווי מקצועי של מומחי אינטל, ויעבדו על פרויקטים משותפים במטרה לבחון שיתוף פעולה אסטרטגי עם החברה, וייתכן שאף השקעות עתידיות.

 

מימין: רועי רמון מנהל תוכנית הסטארטאפים של אינטל, רון חולדאי ראש עריית תל אביב, גיל דבורה מיזמי the floor, מקסין פסברג, מנכ"לית אינטל ישראל, שרון פוטרמן צפריר מנהלת פיתוח עיסקי של אינטל מימין: רועי רמון מנהל תוכנית הסטארטאפים של אינטל, רון חולדאי ראש עריית תל אביב, גיל דבורה מיזמי the floor, מקסין פסברג, מנכ"לית אינטל ישראל, שרון פוטרמן צפריר מנהלת פיתוח עיסקי של אינטל צילום: אינטל

 

לדברי שרון פוטרמן צפריר, מנהלת פיתוח עסקי של תחום האינטרנט של הדברים באינטל ישראל, תחום הפינטק הוא תחום חדש לאינטל בישראל. "באמצעות שיתוף הפעולה הזה תוכל אינטל, יחד עם The Floor, להוביל את פיתוח התחום בארץ ולהרחיב את השפעתה הטכנולוגית בתחום הפתרונות הפיננסים - ממשתמש הקצה ועד הענן".

 

The Floor הוא מרכז פינטק ישראלי אשר הוקם על ידי ארבעה מהבנקים הגדולים בעולם – RBS, HSBC, Banco Santander ו- Intesa Sanpaolo, ושותפה לו קרן Pando Group הישראלית-סינית. המרכז נוסד על ידי גיל דבורה, אבי כהן ומשה כהן, ושם לו למטרה להפוך את ישראל לבירת פינטק בינלאומית, על ידי טיפוח יוזמות ויזמים הפועלים בתחומי חדשנות הפינטק בארץ ובעולם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x