שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

סיפור האהבה הפך למוצר מהפכני: צפו באוזנייה שמתרגמת שפות בזמן אמת

האוזניות המהפכניות של הסטארט-אפ הניו-יורקי Waverly Labs נולדו מרומן בין מהנדס דובר אנגלית ובחורה דוברת צרפתית. הן מאפשרות לדוברים לנהל שיחה, כשכל אחד מהם מדבר בשפה אחרת

שירות כלכליסט 22:4422.05.16
האם הטכנולוגיה הצליחה סופית לפרוץ את מחסומי השפה בין אנשים ותרבויות? סטארט-אפ ניו יורקי בשם Waverly Labs טוען כי הוא עשה זאת, באמצעות אוזנייה שמתרגמת בזמן אמת שפה זרה לשפתו של המשתמש.  

 

אוזנייה של Waverly Labs אוזנייה של Waverly Labs צילום: Waverly Labs

  

האוזנייה, שנקראת the Pilot, נולדה מסיפור אהבה של מהנדס דובר אנגלית ובחורה דוברת צרפתית. זו מאפשרת למשתמש לשמוע את הדברים שנאמרו בשפתו, בקול דומה לזה של עוזרת אישית (דוגמת סירי של אפל או קורטנה של מיקרוסופט). היא מאפשרת לדוברים לנהל שיחה, כשכל דובר מדבר בשפה אחרת.

 

העתיד כבר כאן - צפו בשיחה באנגלית וצרפתית בעזרת אוזניית The Pilot:

 

 

האוזנייה כבר מתרגמת בין אנגלית, ספרדית, צרפתית ואיטלקית. בעתיד מתכננת החברה להצליח לתרגם בין היתר גם הינדו, ערבית, אפריקנס ושפות מזרח אסיה.

 

לדברי החברה, האוזנייה מסוגלת לעבוד גם בלי חיבור לאינטרנט, אך בתנאי שהיא מחוברת לאפליקציה, שבה נמצאים מאגרי המידע של השפות השונות. מנגד לא ברור אם סמארטפונים היום חזקים מספיק כדי לעבד בקשות תרגום בלי להעביר אותן בענן. אם חברת Waverly Labs תצליח לעשות כן, מדובר בחידוש משמעותי.

 

החברה מתכוונת להשיק קמפיין גיוס המונים לייצור המוני של האוזנייה. המחיר הצפוי יעמוד על 249-299 דולר ליחידה.

 

אוזניית the Pilot והאפליקצייה. חידוש משמעותי אוזניית the Pilot והאפליקצייה. חידוש משמעותי צילום: Waverly Labs

בטל שלח
    לכל התגובות
    x