הייטק והון סיכון

יוסי אקרמן, מיוזמי מתחם OpenValley: "חייבים למנוע בריחת מוחות מהצפון"

מתחמי העבודה OpenValley מרמת ישי ו-MESH ממודיעין שקמו במטרה לחזק את מגמת היזמות האזורית מכריזים על שיתוף פעולה שיאפשר ליזמים משתי הקהילות ליהנות מכלל השירותים בהם

מאיר אורבך 15:4509.05.16

מתחמי העבודה OpenValley מעמק יזרעאל שנפתח לאחרונה ברמת-ישי ו-MESH ממודיעין מכריזים על שיתוף פעולה במסגרתו יזמים משתי הקהילות יוכלו ליהנות באופן הדדי מכלל השירותים הניתנים בשני המתחמים.

בין היתר יוכלו המשתמשים ליהנות מתכנים משותפים, לקחת חלק באירועים סגורים לקהילות, מפגשי אימון ומנטורינג ולהשתתף בתכניות ההאצה השונות של שני המתחמים. כמו כן, יתאפשר ליזמים לעשות שימוש חופשי בחללי העבודה של שתי הקהילות, המשרדים וחדרי הישיבות.

יוסי אקרמן, מיוזמי המתחם ברמת ישי יוסי אקרמן, מיוזמי המתחם ברמת ישי צילום: נמרוד גליקמן

 

לדברי יוסי אקרמן, נשיא אלביט מערכות לשעבר ומיוזמי מתחם ה-OpenValley, מתחם היזמות ברמת-ישי קם במטרה לחזק את מגמת היזמות האזורית. "מצאנו שעשרות מיזמים נולדים פה בעמק ואנחנו רוצים לתת להם את כל התנאים שיאפשרו להם להתפתח כאן. שיתוף הפעולה עם המתחם במודיעין יאפשר לכולנו לשתף ולמנף תכנים, שותפויות, נטוורקינג, משאבים וידע ובעיקר לדאוג להצלחתן של החברות הפועלות במתחמים. חיזוק הפריפריה היא משימה לאומית. בריחת מוחות לא מתרחשת רק מישראל לארה"ב, אלא גם מהפריפריה לתל אביב. אנו מחויבים לתת ליזמים שלנו את האפשרות לעבוד ולהצליח קרוב לבית", הוסיף אקרמן.

 

מתחם ה-openvalley שנפתח לפני כחודש וחצי, נמצא ברמת-ישי ומאכלס כיום למעלה מ-30 סטארטאפיסטים ויזמים ביניהם, חברת PazuGames, FieldIn, EDEA, MATIS, SocialValley. בבניית המתחם, שמשתרע על פני כ-700 מ"ר ויכול להכיל כ-120 יזמים, הושקעו למעלה מ-2.5 מיליון שקל. מתחם MESH בעיר מודיעין הוקם על-ידי משה פורת לפני כשנתיים והוא מאכלס כ-250 ייזמים וסטארטפים ומשתרע של שטח של 1,500 מ"ר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x