שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

הסכם שביתת נשק היסטורי בין גוגל ומיקרוסופט

שתי ענקיות הטכנולוגיה הגיעו להסכמה על כך שימשכו את כל התלונות שהגישו לרגולטורים האחת נגד השנייה

שירות כלכליסט 20:1223.04.16

הסכם שביתת נשק היסטורי בין מיקרוסופט וגוגל. שתי ענקיות הטכנולוגיה הגיעו להסכמה, שבמסגרתה הן ימשכו את התלונות הרגולטוריות שהגישו אחת נגד השנייה.

"מיקרוסופט הסכימה למשוך את כל התלונות שהגישה לרגולטורים נגד גוגל במהלך שמשקף את שינוי סדרי העדיפויות המשפטיים שלנו. נמשיך להתמקד בתחרות באופן נמרץ עבור העסק שלנו ועבור הלקוחות", מסר דובר מטעם מיקרוסופט בהודעה שהעביר בדואר האלקטרוני. גוגל, במייל נפרד, שואפות להתחרות זו בזו בהתבסס על איכות המוצרים שלהן - ולא בהליכים משפטיים. 

מטה גוגל מטה גוגל צילום: גוגל

 

בחודש ספטמבר האחרון הסכימו שתי החברות לקבור את כל תיקי הליטיגציה שלהן שעסקו בהפרות פטנטים זו של זו. מדובר בסך הכל ב-18 תיקים משפטיים, שהתנהלו בבתי משפט בגרמניה ובארה"ב. "בהמשך להסכם הפטנטים שלנו הסכמנו עכשיו למשוך את כל התלונות הרגולטוריות שלנו האחת כנגד השניה", נמסר מטעם גוגל בסוף השבוע.

 

בתלונות שהגישו המתחרים של גוגל לרגולטורים בארה"ב נטען כי היא עושה שימוש באנדרואיד בצורה לא הוגנת כדי להגדיל את הנתח שלה בפרסום באינטרנט, אמרו לרויטרס גורמים המעורים בנושא בשנה שעברה.

 

הנציבות האירופית גם האשימה את גוגל בשנה שעברה בשיבוש תוצאות חיפוש באינטרנט באופן שמעניק עדיפות לשירות הקניות שלה ופוגע גם ביריביה וגם בצרכנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x