שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תקשורת

נתניהו אישר את חברי מועצת תאגיד השידור הציבורי

חברי מועצת התאגיד החדש תוכל לקבל החלטות בנושא התאגיד, אף שחסרים בה שני חברים

אלירן מלכי 18:1417.04.16

ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו אישר את עשרת חברי מועצת תאגיד השידור הציבורי החדש. בראשות המועצה יעמוד גיל עומר, המכהן כיום כמנכ"ל מוזיאון הילדים בחולון. מועצת התאגיד, שאמורה למנות 12 חברים, תחל את עבודתה בהרכב חסר ותוכל לקבל החלטות בנושא התאגיד גם בהרכב זה, אך עם זאת על שר התקשורת יהיה להשלים את 2 החברים הנוספים למועצה.

 

פרט לעומר, כוללת הועדה גם את ראש מכון ש"י באוניברסיטת בר־אילן אבי רט, הבמאי ויוצר הדוקומנטרי נפתלי גליקסברג, יו"ר מועצת הקולנוע לשעבר פרופ' דוד אלכסנדר, אורית מסילתי, דריקטוריונית בחברות ציבוריות ובעלת ניסיון בתפקיד ניהולי בגוף שידורים, המשפטנית ד"ר אורנה דויטש, מנכ"לית רדיו 99FM לשעבר מישל קרמרמן, מנכ"לית הטלוויזיה החינוכית לשעבר אהובה פיינמסר, מנכ"לית משרד החינוך לשעבר דלית שטאובר והעיתונאי ואיש העסקים חמיס אבולעפיה, בעל רשת המאפיות אבולעפיה ופעיל לדו-קיום בין יהודים וערבים.

 

 

מתחם רשות השידור בתל אביב. המועצה תוכל לקבל החלטות בעניינה מתחם רשות השידור בתל אביב. המועצה תוכל לקבל החלטות בעניינה

 

אישורו של נתניהו נדרש מתוקף חוק תאגיד השידור הציבורי שעבר בכנסת בחודש שעבר. החוק קובע כי רשות השידור תיסגר באופן רשמי ב-30 לספטמבר ובמקומה ייפתח תאגיד השידור הציבורי החדש.  החוק אף אישר למועצת התאגיד החדש להתחיל לפעול עם 10 חברים מתוך ה-12 האמורים להתמנות ובלבד ששר התקשורת, ראש הממשלה בנימין נתניהו, יאשר את הרכב המועצה. כמו כן הטלוויזיה החינוכית תמשיך לפעול תחת משרד החינוך עד ינואר 2018.

 

ממשרד התקשורת אישרו את הפרטים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x