שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תקשורת

HOT מובייל קורצת ללקוחות גולן: תקלוט לקוחות באותם תנאים

HOT מובייל, שנכנסה לשוק הסלולר במקביל לגולן, לא ממתינה - תציע ללקוחות גולן מחיר זהה למשך חצי שנה. במקביל, השימוע לגולן טלקום וסלקום הסתיים – החברות חזרו על טענותיהן כי המיזוג לא ייפגע בתחרות

אלירן מלכי 15:2610.04.16

HOT מובייל לא ממתינה להחלטה הרשמית של הממונה על ההגבלים העסקיים ויוצאת למלחמה על לקוחות גולן טלקום; החברה קוראת ללקוחות גולן להציג לה את המחיר אותו הם משלמים ולקבל מחיר זהה למשך חצי שנה. המבצע החדש של HOT תקף אך ורק ללקוחות גולן, בתגובה לאיומים על קריסת גולן טלקום.

 

HOT מובייל, שנכנסה לשוק הסלולר במקביל לגולן טלקום, מחזיקה היום ב1.2 מיליון לקוחות והיא המקבילה של גולן במחירי השוק. במהלך שנת 2015 הייתה HOT מובייל הייתה מגייסת הלקוחות הגדולה ביותר בשוק הסלולר וצירפה לשורותיה כ-280 אלף לקוחות. 

מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין צילום: רמי זרנגר

 

 

מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין, מסרה כי "התחרות בשוק הסלולר לא תיפסק, חברת HOT מובייל היתה ותישאר מחוללת התחרות בשוק, תוך שתאפשר ללקוחות גולן טלקום להמשיך ולקבל את אותם התנאים בדיוק כפי שהם מקבלים כיום. HOT מובייל תמשיך להוכיח, כי ניתן גם להישאר נאמנים ללקוחות ולייצר תחרות אמיתית וגם לעמוד במחויבויות".

 

ממשרד התקשורת טרם נמסרה תגובה.

 

השימוע לגולן טלקום וסלקום הסתיים – החברות חזרו על טענותיהן כי המיזוג לא ייפגע בתחרות

הסתיימו השימועים של סלקום וגולן טלקום ברשות להגבלים עסקיים. נציגי סלקום, בהם מנכ"ל החברה ניר שטרן, יו"ר סלקום עמי אראל ועו"ד צבי אגמון, לא הציגו בפגישה רעיונות מחדשים אלא שבו וחזרו על כך שלשיטתם אישור המיזוג אינו פוגע בתחרות. סלקום אף חזרו על ההצעה שלהם להקצות חלק מהרשת שלהם לאחר המיזוג למפעיל חדש כדי לעודד את התחרות. לצד זאת, נציגי גולן טלקום, ובראשם מיכאל גולן, חזרו על טענותיהם כי המיזוג לא יפגע בתחרות ואף הראו לממונה שוב את המיזוגים שאושרו באירופה וחוסר השפעתם, בראיית נציגי גולן, על המחירים בשוק.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x