$
הוועידה המוטסת
הוועידה המוטסת גג עמוד

הוועידה המוטסת

ענבר לסר-רב: "העולם במהפכה, חברות שלא יתאימו עצמן אליה עלולות להיעלם תוך 5 שנים"

לדברי סגנית נשיא לפתרונות תשתיות ודיגיטל בסיסקו בוועידה המוטסת של "כלכליסט" כי "חברות צריכות לדמיין איך החברה שלהם תראה עוד חמש שנים. מה שאובר עשו יכול להתרחש בכל תעשייה. מנהלים צריכים לעבוד עם אנשי טכנולוגיה כדי לשנות מהיסוד"

עומר כביר, סן פרנסיסקו 16:1606.04.16
"העולם נמצא בעיצומה של מהפכה תעשייתית רביעית, וחברות שלא יתאימו את עצמן אליה עלולות להיעלם בתוך חמש נשים" – כך אמרה סגנית נשיא לפתרונות תשתיות ודיגיטל בסיסקו, ענבר לסר-רב, בוועידה המוטסת של "כלכליסט", שנערכה במהלך טיסה מתל אביב לסן פרנסיסקו.

 

לדברי לסר-רב, המהפכה הנוכחית שונה מהותית ממהפכות תעשייתיות שקדמו לה. “מהפכות קודמות ייעלו תהליכים, המהפכה הזו משנה את המודל העסקי של כל החברות. היא מאוד עקרונית", היא הסבירה.

 


ענבר לסר-רב ענבר לסר-רב צילום: עמית שעל

  

התפקיד של סיסקו במהמפכה, אמרה לסר-רב, הוא ליצור את הפלטפורמה הדיגיטלית לשינויים האלו: "הפלטפורמה כולללת שלושה חלקים. ארכיטקטורה דיגיטלית, שנמצאת בבסיס, פתרונות דיגטליים שחברות יכולות לקחת וסביבת פיתוח למפתחי אפליקציות.

 

"הארכיטקטורה עצמה כוללת ארבעה רכיבים. ראשית, חיבוריות, הצורך לחבר מכשירים מביא את החשיבות של החיבוריות למקומות חדשים. שנית, מידע שמבוסס על התנהגות משתמשים ושמאפשר לחברות לבנות מודלים עסקיים חדשים. המידע קריטי לצורך עיצוב ובניית המערכת. המרכיב השלישי הוא אוטומציה. מערכות דיגטליות צריכות להפעיל את עצמן, ובשביל זה צריך מדיניות פעולה מקיפה שמורה להן איך להתנהג במצבים שונים. והמרכיב האחרון הוא כמובן אבטחה.

 

"כדי לחבר את כל הרכיבים האלו ביחד צריך מערכת מקיפה. לקוחות לא רוצים לבנות את המערכות האלו לבד, וזה מה שסיסקו עושה. אנחנו נותנים את כל המוצרים שהם צריכים. זה אקוסיסטם שמאפשר ללקוחות לעשות אינטגרציה כדי לספק להם פתרונות שלמים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x