$
הייטק והון סיכון

WeWork מגיעה למזרח הרחוק: פותחת חללי עבודה בסין, הונג קונג, קוריאה והודו

חברת חללי העבודה תפתח לוקיישן ראשון בשנגחאי ביוני הקרוב. בנוסף להתרחבות לאסיה, נראה כי החברה מתכננת פתיחת לוקיישנים חדשים גם במקסיקו ובסידני

נמרוד צוק 13:2329.03.16
חברת חללי העבודה WeWork נכנסת לשוק האסייתי, עם חללי עבודה בסין, הונג קונג, קוריאה והודו שיחלו לפעול במהלך החודשים הקרובים, ויצטרפו ל-90 הלוקיישנים בארה"ב, אירופה, קנדה וישראל, בה משכירה החברה שטחי עבודה לסטארט-אפים בחמישה חללים.

 

הלוקיישן הראשון באסיה יהיה חלל העבודה בשנגחאי, שאמור להתחיל לפעול ביוני וכבר זכה לדף רשמי באתר החברה. הוא יתפרס על שתי קומות ושטח כולל של 3,200 מ"ר. מחירי ההשכרה בחלל ינועו בין 2,900 דולר לחודש לשולחן עבור עובד בודד ל-27 אלף דולר למשרד שמתאים ל-8 עובדים.

חלל העבודה הראשון בשנגחאי חלל העבודה הראשון בשנגחאי צילום: wework.com

 

חלל העבודה בהונג קונג אמור להיפתח במחצית השנייה של השנה, כאשר החברה הצהירה אתמול (שני) על כוונתה לפתוח לוקיישנים בערים נוספות בסין במהלך השנה הקרובה. "אנו מזהים הזדמנות גדולה בסין, עם שוק ההון הפעיל שלה והדחיפה שהממשלה נותנת ליזמים", אמר פרד לו, מנהל פעילות החברה בסין. החברה צפויה להתקל בתחרות עזה ממתחרות מקומיות כמו האינקובטורים URwork ו-Kr Space שכבר פועלים בבייג'ינג, לאחר שמשרד המדע והטכנולוגיה הסיני העניק ל-500 חברות סיניות סטטוס של אינקובטורי טכנולוגיה בשנתיים האחרונות.

 

באתר החברה מופיעים באיזור "מיקומים עתידיים" דפים עבור הודו וסיאול בירת דרום קוריאה, אבל עד כה לא יצאה התייחסות רשמית לתוכניות ההתרחבות במדינות אלו. בנוסף להתרחבות לאסיה, נראה כי החברה מתכננת פתיחת לוקיישנים חדשים גם במקסיקו ובסידני.

 

WeWork, שהוקמה ב-2010 על ידי הישראלי לשעבר אדם נוימן ושותפו האמריקאי מיגל מק'לבי, גייסה החודש 430 מיליון דולר בסבב שביעי במספר, שהביא את סך ההשקעות בה עד כה ל-1.43 מיליארד דולר ואת הערכת השווי שלה ל-16 מיליארד דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x