$
אינטרנט

מריסה מאייר: "יש לנו תוכנית אסטרטגית בת 3 שנים להביא למהפך ביאהו"

מנכ"לית הפורטל המקרטע, שנמצא על סף ספין-אוף של שירותי האינטרנט שלו, העריכה בראיון כי תעמוד בראש יאהו בעוד שנה: "אני רוצה להמשיך ולנהל את החברה, אני יכולה לראות איך אנחנו יכולים ליצור מהפך מוצלח ביאהו"

עומר כביר 08:5712.03.16

 "יש לי תוכנית אסטרטגית בת שלוש שנים להביא למהפך ביאהו" – כך הצהירה מריסה מאייר, מנכ"לית הפורטל המקרטע שנמצא על סף ספין-אוף של שירותי האינטרנט שלו בראיון לצ'רלי רוז ברשת PBS. זוהי כנראה הפעם הראשונה שבה מאייר מוסרת מסגרת זמן מדויקת לתוכנית ההבראה שלה ליאהו.

בתשובה לשאלת רוז העריכה מאייר שהיה עדיין תעמוד בראש יאהו בעוד שנה. “אני רוצה להמשיך ולנהל את יאהו", היא הוסיפה. “יש לנו תוכנית אסטרטגית בת שלוש שנים. אני יכולה לראות איך היא תעבוד ואיך ואנחנו יכולים ליצור מהפך מוצלח ביאהו. זה תלוי במשתמשים שלנו ובעובדים שלנו ובמה שקורה אתם. אני מקווה שהשירותים שלנו יהיו כאן בעוד שנה ושהם יעבדו טוב יותר מהיום". 

שלט של יאהו על כביש 80. "התוכנית היא תוצאה של כל מה שלמדתי עד עתה" שלט של יאהו על כביש 80. "התוכנית היא תוצאה של כל מה שלמדתי עד עתה" צילום: בלומברג

 

מנכ"לית יאהו לא הציגה את פרטי התוכנית אסטרטגית שלה, והתייחסה אליה בקווים כלליים בלבד. “היא תוצאה של כל מה שלמדתי עד עתה", אמרה. “היא מבוססת על ההבנה שאחד הדברים שאנחנו צריכים לעשות היא לזנוח מקורות הכנסה מדלדלים הרבה יותר מהר ולהתמקד באזורים שמאפשרים צמיחה מהותית מהירה, כדי שנוכל לחזור למסלול הצמיחה".

 

מאייר גם הגנה על פעולותיה עד כה: “כמנכ"לית, עשיתי מה שהייתי חייבת לעשות בגלל הפעילויות הוותיקות של יאהו. הייתי צריכה לייצב אותן. זה לא שקיבלתי החלטות שגויות. קיבלתי את ההחלטות שהייתי חייבת בגלל המצב שבו מצאתי את החברה. עשינו את מה שהיינו צריכים לעשות, ועשינו את זה היטב. בחלק מהתחומים אפילו למעלה מכך. אם תבחן את הצמיחה במובייל, היא הרבה יותר מהירה מכפי שצפיתי”.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x