$
חדשות טכנולוגיה

דיווח: אפל מפתחת לראשונה סדרת טלוויזיה - בכיכובו של ד"ר דרה

ענקית הטכנולוגיה תתחרה בקרוב בנטפליקס, הולו ואמזון: המגזין הוליווד ריפורטר מדווח כי הראפר והמפיק המוזיקלי יפיק ויככב במיני סדרה שתבוסס על סיפור חייו, ותשודר בפלטפורמת הסטרימינג אפל מיוזיק

שירות כלכליסט 12:4613.02.16
ענקית הטכנולוגיה אפל מפתחת לראשונה סדרת טלוויזיה. המגזין הוליווד ריפורטר מדווח כי הראפר והמפיק המוזיקלי ד"ר דרה יפיק ויככב במיני סדרה "סמי אוטוביוגרפית", בשם סימנים חיוניים (Vital Signs). זוהי הסדרה המתוסרטת המקורית הראשונה של אפל, והיא תכלול שישה פרקים. לפי הדיווח, המתבסס על אנשים המקורבים לנושא, הסדרה תשודר באמצעות פלטפורמת הסטרימינג, אפל מיוזיק.

 

מאפל לא מסרו תגובה לדיווח.

 

זוהי לא ההתקשרות העסקית הראשונה בין אפל וד"ר דרה (או בשמו האמיתי אנדרי יאנג). לפני שנתיים שילמה החברה 3 מיליארד דולר לרכישת יצרנית האוזניות ושירות הסטרימינג ביטס אלקטרוניקס, שייסדו דרה ומפיק המוזיקה ג'ימי אייוין. אפל הטמיעה את הטכנולוגיה של ביטס באפל מיוזיק, פלטפורמת הסטרימינג שהושקה בקיץ שעבר ועולה למנויים 10 דולר בחודש.

ד"ר דרה ד"ר דרה צילום: אי פי אי

 

הסדרה תהווה את את הכניסה הראשונה של חברת הטכנולוגיה לתחום התוכן המקורי, מהלך שכבר זמן מה מעריכים בתעשייה שתבצע, ושימצב אותה כיריבה לחברות סטרימינג מבוססות כמו נטפליקס, הולו ואמזון, המשדרות תכנים מקוריים כולל סדרות מוערכות וזוכות פרסים, כמו בית הקלפים וטרנספרנט.

 

בקאסט: סאם רוקוול

 

הסדרה תהיה מבוססת במידה מסוימת על סיפור חייו של ד"ר דרה, שגדל בשכונת המצוקה קמפטון בלוס אנג'לס ופילס את דרכו לפסגת הקהילה העסקית העולמית. כל פרק יתבסס על רגש אחר והאופן שבו הדמות של דרה מתמודדת איתו. לפי המקורות, השחקן סאם רוקוול משתתף גם כן בסדרה. הפרקים יהיו באורך חצי שעה כל אחד, אך הסדרה מתוארת כדרמה אפלה, ותכלול סצנות אלימות ומיניות רבות, כולל סצנה אחת לפחות של אורגיה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x