$
חדשות טכנולוגיה

אפל מודה: יש באג בתצוגת אחוזי הסוללה באייפונים

מכשירי אייפון מסוג 6 ו-6S סובלים מתקלה מסתורית שגורמת לאינדיקטור המציין את אחוזי ההטענה להיתקע . הפתרון היחיד שמוצע כרגע הוא אתחול מחדש של המכשיר והחזרתו למצב האוטומטי

נמרוד צוק 15:4217.01.16
חלק ממכשירי האייפון 6s והאייפון 6s פלוס סובלים מבאג שגורם לתצוגת אחוזי הסוללה להיתקע ולהפסיק להתעדכן כאשר הסוללה מתרוקנת, כך מודה החברה בדף תמיכה טכנית שעלה לאתר החברה בסוף השבוע.

פוסטים שביקשו עזרה בפתרון הבעיה החלו להופיע בפורומי התמיכה הטכנית של החברה עוד בספטמבר, עם משתמשים רבים שדיווחו עליה, אבל רק כעת מתברר מה מקור התקלה, המשונה למדי: שינוי ידני של השעה או של איזור הזמן במכשיר.

 

המשתמשים מתלוננים כבר מספטמבר המשתמשים מתלוננים כבר מספטמבר

 

אפל לא פרסמה הבהרה רשמית, לא פירטה באיזה אחוז מהמכשירים או באילו גרסה של מערכת ההפעלה התקלה פוגעת או מתי היא מתכננת להוציא לה תיקון, אלא רק העלתה דף ובו הסבר לקוני האומר כי "אם שינית את השעה או את איזור הזמן במהלך נסיעה ייתכן כי אחוזי החשמל בסוללה לא יתעדכנו". הפתרון שמציעה החברה בשלב הזה הוא לבצע ריסטרט של המכשיר ולהחזיר אותו למצב האוטומטי, ואין לה כרגע פתרון למשתמשים שרוצים לשלוט ידנית על השעה.

 

 

תקלות שכיחות נוספות עליהן דיווחו משתמשי הדגמים הללו בחודשים האחרונים כללו התחממות יתר של כפתור הבית, שינויים אקראיים בעוצמת השמע ועיוותי צליל ומקרים בהם תכונת ה-3D Touch, המאפשרת למכשיר לזהות את עוצמת הלחיצה על המסך, מפסיקה לעבוד באופן אקראי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x