$
מכשירים ומדריכים

CES 2016

חם מהתנור: ThinkPad X1 Tablet של לנובו

לטאבלט ההיברידי של ענקית הטכנולוגיה הסינית מפרט שאינו מבייש מחשב נייד וניתן לחבר אליו מודלים חיצוניים כמו סוללה נוספת, מקרן זעיר או מצלמה, המחיר בהתאם

הראל עילם, לאס וגאס 13:4611.01.16

ההצלחה של המוצרים האחרונים בסדרת סרפס בוק עודדה את כל החברות להיכנס חזק יותר לקטגוריית הטאבלטים המקצועיים. לנובו, שכבר פועלת שנים בתחום המכשירים ההיברידים, הציגה את אחד המכשירים המעניינים והמסקרנים ביותר בקטגוריה אי פעם: ThinkPad X1 Tablet.

 


 

הטאבלט המקצועי הזה מגיע עם מבחר דגמים ומפרטים שאינם מביישים מחשב נייד מכובד: מעבדי אינטל מסדרת סקיילייק עד M7, עד 16 גיגה-בייט זכרון, טרה-בייט שטח אחסון, מסך 12.5 אינץ' ברזולוציית QHD עם בהירות סבירה ופלטת צבעים נהדרת. את הטאבלט ניתן לחבר גם למקלדת חיצונית, מה שהפך למשהו כמעט סטנדרטי בתעשייה, אבל חשוב מכך, ניתן לחבר למכשיר מודולים חיצוניים שבעצם הופכים לציר של הטאבלט. זאת גישה דומה לפרויקט stack של לנובו, שמאפשר למשתמשים פשוט לחבר מודולים נוספים למכשיר שלהם.

 

נכון לרגע זה קיימים שלושה מודולים זמינים ל-x1 Tablet: סוללה נוספת המוסיפה עוד מספר שעות עבודה, מקרן זעיר בעוצמה של 100 ניט בדומה לזה המותקן בטאבלטי יוגה החדשים או מצלמת realsense מבית אינטל. הדבר הופך את ה-x1 למכשיר מודולרי, מתקדם ומרשים, עם איכות הרכבה מצויינת ושום חסרון נראה לעין, מלבד המחיר - הדגם הבסיסי לבדו עולה מעל 1,100 דולר, וכמובן שלכך נוסף מחירם של המוצרים הנלווים. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x