חדשות טכנולוגיה

סמסונג מייצרת 5 מיליון יחידות של מכשיר הגלקסי S7 החדש

המכשיר החדש עתיד לצאת לשוק בפברואר ולפי הדיווח החברה הקוריאנית כבר נערכת לביקוש הצפוי. מכשיר הדגל הבא יצא בשני דגמים שיבדלו זה מזה גם בגודל ובעיצוב

נמרוד צוק 12:3928.12.15
סמסונג נערכת להשקת מכשיר הגלקסי S7 החדש, שאמור לצאת לשוק בפברואר, עם ייצור של 5 מיליון יחידות במטרה לעמוד בביקוש הצפוי. זאת על פי דיווח של העיתון הקוריאני "אלקטרוניק טיימס", שלא זכה לאישור רשמי מהחברה.

 

על פי העיתון, מכשיר הדגל הבא של החברה יצא בשני דגמים, בדומה לגלקסי S6 - דגם אחד עם מסך שטוח ושני, יקר יותר, עם מסך בעל קצוות מעוגלים שיכונה גלקסי S7 אדג'. הפעם, עם זאת, החברה צפויה ליצור בידול גדול יותר ביניהם, כאשר הדגם הרגיל יקבל מסך בגודל 5.2 אינץ' והאדג' יהיה מעט גדול יותר, 5.5 אינץ'. סמסונג צפויה לייצר 3.3 מיליון יחידות מה-S7 הרגיל ו-1.6 מיליון יחידות מהאדג', לטענת העיתון.

 

גלקסי S6 Edge Plus גלקסי S6 Edge Plus

 

על פי השמועות והמידע שדלף עד כה, ה-S7 צפוי לדמות עיצובית למכשיר ה-S6, ללא שינויים גדולים במראה ובהנדסת האנוש, כאשר עיקר החידושים שהוא יציע יהיו בתחומי איכות התמונה של המצלמה, הביצועים ואיכות התצוגה.

 

מבחינת מפרט, המכשיר עשוי להתבסס על מעבד סנאפדרגון 820 או אקסינוס 8890, לכלול מסך ברזולוציית QHD או אפילו 4K, לפי חלק מההערכות, ולהציע פיצ'רים כמו חריץ SD להרחבת נפח האחסון ומסך מגע רגיש לעוצמת הלחיצה, בדומה ל-3D טאץ' באייפון 6S. מחיר המכשיר, על פי השמועות, צפוי להתחיל בלא פחות מ-650 דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x