$
חדשות טכנולוגיה

בדרך ליבוא רשמי לישראל? אפל ווטש מתחיל לתמוך בעברית

אפל שיחררה עדכון מסיבי לשעון החכם שלה שכולל בין השאר תמיכה בעברית ובערבית. במקביל דווח שהיא צפויה להשיק דגמים חדשים של השעון כבר במרץ

רפאל קאהאן 12:1309.12.15

חדשות טובות עבור משתמשי האפל ווטש הישראלים: העדכון האחרון של אפל למערכת ההפעלה של השעון החכם שלה כולל גם תמיכה בעברית. בין השאר יוכלו המשתמשים המקומיים ליהנות מיישור לימין של טקסטים ומיכולות הכתבה בעברית, אם כי עדיין אין תמיכה בסירי. כרגע השעון אינו נמכר בארץ באופן רשמי, אם כי ניתן לרכוש אותו ביבוא מקביל, והמהלך הנוכחי של אפל מעורר אופטימיות בנוגע להגעתו בתקופה הקרובה. 

העדכון מגיע עם תמיכה בשפות רבות נוספות ובהן ערבית, הונגרית, צ'כית ופורטוגזית והוא מכיל תיקוני באגים רבים שאמורים לשפר את חוויית השימוש בו. למרות זאת, לא ברור אם הוא גם ישפיע על חיי הסוללה.

 

 

במקביל, צצים לא מעט דיווחים על כך שאפל צפויה להשיק דגם חדש של השעון החכם כבר במרץ הקרוב. ההשערות כרגע, שעדיין לא זכו לביסוס, הן שהדגם הבא יהיה דק יותר ויציע חיי סוללה משופרים. עד שזה יקרה, אפל החלה היום (ד') למכור את הדגם הפשוט של השעון ב-249 דולר ברשת "בסט ביי" במקום ב-349 דולר, במסגרת מבצעי חג המולד בארצות הברית.

 

חלק מהאנליסטים מעריכים שלצד השעון החברה תציג במרץ גם דגם אייפון מוזל חדש. לפי הערכות אלה המכשיר שיושק יכלול בעל מסך 4 אינץ', כמו של האייפונים הישנים יותר, וחומרה שתהיה דומה לזו של אייפון 6 שיצא ב-2014. אחד השמות המתבקשים הוא כמובן אייפון 6C, בהקבלה לדגם המוזל 5C שהושק לפני כשלוש שנים ולא זכה להצלחה רבה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x