• תפריט
IT בישראל

טלדור רוכשת את XGlobe עבור 25 מיליון שקל

הרכישה תוסיף לטלדור יכולות בתחום מחשוב הענן. XGlobe שהוקמה ב-2002 מציעה מבחר של שירותי אירוח בחוות שרתים בכל העולם

רפאל קאהאן 14:3607.12.15

טלדור, הודיעה היום (ב') על רכישת חברת XGlobe הישראלית, המתמחה בפתרונות מחשוב ענן ואירוח שרתים, לפי שווי המוערך בכ-25 מיליון שקל. XGlobe, שבבעלות אלדר רטר, אופיר צביק ודניאל אנגלמן, הוקמה בשנת 2002.

החברה מציעה פתרונות ענן ואירוח גלובאליים (hosting), בחוות שרתים הפרוסות בשבעה אתרים בעולם - אירופה, צפון אמריקה, המזרח הרחוק וישראל. השירותים של XGlobe כוללים שירותי ענן, מערכות מחשוב ענן , אירוח שרתים בחוות "ציבוריות" של מיקרוסופט Azure ,גוגל ו-Amazon ושירותי רשת שיתופיים.

 

טלדור רוכשת את Xglobe טלדור רוכשת את Xglobe צילום: shutterstock

 

הרכישה נעשתה על מנת לאפשר לטלדור להציע מגוון רחב של שירותי ענן במסגרת מוצריה, ולא להזדקק לקבלן חיצוני. מנכ"ל טלדור תקשורת גלאסהאוס - טירן לוי מסר כי: "טלדור תקשורת גלאסהאוס מתאימה את עצמה לדרישות העסקיות של לקוחותיה. פעילות XGlobe תצטרף לפעילות הקיימת של טלדור תקשורת בתחומי ענן הטלפוניה".

 

חברת טלדור היא ספקית של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחומי התוכנה, החומרה, התקשורת ומיקור חוץ. ברבעון השלישי של 2015 דיווחה החברה על רווח מצטבר של כ- 17.6 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים של השנה. החברה מעסיקה 2800 עובדים ונמצאת בשליטת DBSI.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x