$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר הישראלית פורטסקייל מגייסת 4 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת שמזהה התנהגויות חריגות של עובדים בתוך הרשת הארגונית על מנת לאתר מתקפות האקינג מתוחכמות בזמן אמת

מאיר אורבך 15:2924.11.15

פורטסקייל (Fortscale) הישראלית השלימה את הגיוס של 4 מיליון דולר משני משקיעים אסטרטגיים – CME Ventures ו-UST Global. עד כה, החברה גייסה למעלה מ-16 מליון דולר מ-Intel Capital, Blumberg Capital, Swarth Group ומשקיעים נוספים.

 

CME Ventures היא זרוע ההשקעות האסטרטגיות של CME, אחד הגופים המרכזיים בעולם הפיננסי. זוהי ההשקעה הראשונה של CME בישראל ול"כלכליסט" נודע שהגוף בוחן השקעות נוספות בישראל. Group UST מצידה היא אחת החברות הגדולות בעולם לאספקת פתרונות IT ואבטחת מידע.

 

מנכ"ל פורטסקייל, עידן טנדלר מנכ"ל פורטסקייל, עידן טנדלר צילום: עמית שעל

 

עידן טנדלר, מנכ"ל ומייסד פורטסקייל, אמר: "הצטרפותם של המשקיעים החדשים תאפשר לנו להמשיך בקצב הגידול המרשים שחווינו בשנה האחרונה, ולהאיץ את החדירה לגופים הגדולים בעולם. וזאת באמצעות הערוצים החדשים שמשקיעים אלו פותחים לנו". במקביל לגיוס, הכריזה חברת הסייבר הישראלית על השקת גרסה חדשה למוצר המרכזי שלה - מערכת המנתחת התנהגויות משתמשים. מטרתה היא לנטר את פעילות העובדים על הרשת הארגונית במטרה לאתר אירועים חריגים שיכולים להצביע על סיכון ממשי למידע הרגיש של הארגון. המערכת מתבססת על עשרות מאפיינים התנהגותיים.

 

"כאשר צוותי אבטחת המידע נאלצים להתמודד עם מגוון רחב של התראות בעזרת כח אדם מצומצם, חשוב שזמנם היקר יושקע בהתקפות אמיתיות" ציין טנדלר. "הגרסה החדשה לה מנטרת ברמת דיוק גבוהה התקפות ואיומים הקשורים למשתמשים בתוך הארגון. היא מרחיבה ללקוחות שלנו את היכולות לזהות, לנתח ולטפל במהירות באיומי סייבר".

 

לחברה מרכז פיתוח ברמת החייל ומטה החברה יושב בעמק הסיליקון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x