$
מכשירים ומדריכים

תביא שלוק מהסמארטפון: הושק הפפסי-פון בסין

יצרנית סינית השיקה סמארטפון תחת מיתוג של פפסי בסין. באופן מפתיע אין מדובר בצעצוע אלא במכשיר מודרני עם מסך 5.5 אינץ' איכותי מעבד בעל שמונה ליבות וסורק טביעות אצבעות

רפאל קאהאן 10:2623.11.15
שוק הסמארטפונים הסיני הוא אחד מהדינמיים ביותר בעולם. על מנת לבדל את עצמם, נוהגים יצרני הסמארטפונים המקומיים להשיק מכשירים שבחלקם היו מתקבלים בהרמת גבה קלה במערב. כזה הוא הפפסי פון של היצרנית הסינית קובי (Koobee's), שהושק אתמול (א').

מדובר במכשיר שמתבסס על דגם רגיל של קובי, ה-H7, ושמזכיר מאוד בעצובו את הוואווי מייט 7 שניתן למצוא גם בישראל. המכשיר מתבסס על מסך FHD בגודל 5.5 אינץ' ולו שוליים מעוקלים קלות, כמו במכשירי הגלקסי אדג' של סמסונג. כך שמדובר במכשיר איכותי.

 

הפפסי פון לא מכיל ברז קולה, עדיין הפפסי פון לא מכיל ברז קולה, עדיין

 

הוא מצויד במעבד בעל שמונה ליבות של מדיה טק הטייוואנית, במהירות של 1.7 גיגה הרץ. הוא מגיע עם מרחב אחסון של כ-16 גיגה בייט וזיכרון פעולה של 2 גיגה בייט. הוא מריץ את גרסתה של קובי לאנדרואיד 5.1.

 

למרות הדימוי, הפפסי פון הוא מכשיר רציני ולא צעצוע למרות הדימוי, הפפסי פון הוא מכשיר רציני ולא צעצוע

 

המצלמה בת ה-13 מגה פיקסל מתבססת על חיישן סמסונג קצת חלש עם פיקסלים בגודל של כ-1.12 מיקרון, כך שצילומים בחשיכה אינם הצד החזק שלו. מעבר לכך, שאר המפרט מציג את כל הנקודות החשובות לסינים, עם תמיכה בשני סימים, חריץ הרחבת זיכרון וסוללה בת כ-3,000 מיליאמפר-שעה.

 

כל הטוב הזה צפוי לעלות בין 78 דולר עד 153 דולר בהתאם לתת הדגם על בסיס כל הקודם זוכה. לא מדובר בתופעה ייחודית או מקורית בסין, החברה אינה הראשונה להשיק מכשיר תחת מיתוג של פפסי, קדמה לה אופו, עם מהדורה מוגבלת של דגם ה-N1 שלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x