$
מכשירים
טכנולוגי מאקרו ראש כתבה HEADER

מאקרו טכנולוגי

האוזניות שמתאימות את עצמן לאוזניים

מתכנני האוזניות שכבר גייסו יותר מ-600 אלף דולר בקיקסטארטר, מסרבים לחשוף פרטים על הטכנולוגיה החדשנית. כמה יעלה התענוג?

נמרוד צוק 18:0520.11.15
לא קשה למצוא אוזניות טובות, אבל לאתר אוזניות כפתור (אלה שנכנסות לתוך האוזן) שלא ילחצו, יכאיבו או יחליקו? זה כבר עניין הרבה יותר מסובך. את הבעיה הזאת מנסים לפתור היזמים שמאחורי Revols - אוזניות בלוטות' אלחוטיות שמתאימות את עצמן למבנה האוזניים הייחודי של כל משתמש. הפרויקט כבר גייס יותר מ־600 אלף דולר מ־2,800 איש בקיקסטארטר, והמזמינים הראשונים צפויים לקבל את האוזניות ביוני 2016.

 

בשימוש הראשון באוזניות המשתמש מתבקש להכניס אותן לאוזניים מכוסות בחומר פלסטי מלא ג'ל רך. לאחר שהן יושבות היטב בתעלת השמע, המשתמש מפעיל את תהליך הקיבוע באמצעות אפליקציית סמארטפון. בסופו של התהליך, הנמשך כדקה, הג'ל מתקשה לחומר אלסטי שמאפשר להכניס את האוזניות לתוך האוזן ולהוציאן.

 

Revols Revols

 

יזמי Revols אינם מספקים פרטים על האופן שבו עובדת הטכנולוגיה, פרי פיתוח סודי המוגן בפטנטים. ואולם, מבדיקת האבטיפוס שערך האתר "אנגאדג'ט" וכמה ממתחריו, עולה כי המוצר אכן פועל כמובטח. על רכיבי האודיו אחראית Onkyo, חברת מוצרי אודיו מוערכת מיפן.

 

הרוכשים המאושרים ישלמו לפחות 200 דולר תמורת כל זוג אוזניות. זה אולי נשמע כמו מחיר גבוה, אך הוא עדיין נמוך בהרבה מזה שדורשות חברות שמייצרות אוזניות מותאמות אישית על פי דרישה. החברות הללו צריכות לבנות מודל פיזי מתעלת השמע של כל משתמש וגובות תמורת השירות אלפי דולרים. הפתרון של Revols, אם אכן יעבוד, נשמע הרבה יותר טוב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x