• תפריט
תקשורת

עובדי גולן טלקום סיימו את השביתה; ביהמ"ש הורה לצדדים לחזור למו"מ

העובדים נטשו את עמדות המכירה ביום שני האחרון במחאה על סירובו של בעל השליטה מיכאל גולן לנהל איתם מו"מ על הסכם קיבוצי כפי שהתחייב

אלירן מלכי 12:4618.11.15

עובדי חברת גולן טלקום סיימו הבוקר (ד') את השביתה אותה התחילו השבוע, זאת לאחר דיון הבוקר שנערך בבית הדין לעבודה בין נציגי החברה לנציגי ההסתדרות הלאומית המייצגים את העובדים. בהוראת בית המשפט בעלי החברה, מיכאל גולן, יחזור לשולחן המשא ומתן בניסיון לגבש הסכמות להבטחת זכויותיהם של עובדי גולן טלקום. עתיד עובדי החברה הוא לוט בערפל לאחר הפרסומים כי סלקום מתכוונת לרכוש אותה במחיר 1.17 מיליארד שקל.

 

עם פרסום הידיעה על מכירת החברה, הצהיר מנכ"ל גולן טלקום מיכאל גולן, במכתב לנציגי ועד העובדים בהסתדרות הלאומית "יש בידי את הסמכות לחתום על הסכם קיבוצי ברגע שתהליך המשא ומתן יניב הסכם לטובת העובדים ולטובת גולן טלקום. ככל שהדברים תלויים בגולן טלקום, החל מהשבוע הבא יתנהל המשא ומתן באינטנסיביות".

 

גולן טלקום טוענת כי ההסתדרות הלאומית, בתוך תהליך המו"מ, בחרה לפעול בתכסיסנות חסרת תום לב, הצגת מצגי שווא תוך הונאת העובדים. מגולן טלקום נמסר כי היא עתרה לבית הדין לעבודה בכדי "לחייב את ההסתדרות הלאומית לדווח אמת לעובדים ולהתיר לה לדווח מטעם עצמה ישירות לעובדים".

 

גולן. "ההסתדרות הלאומית התנהלה בתכסיסנות חסרת תום לב" גולן. "ההסתדרות הלאומית התנהלה בתכסיסנות חסרת תום לב" צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x