$
תקשורת

עכשיו זה רשמי: רן גוראון יהיה מנכ"ל פלאפון הבא

דירקטוריון פלאפון אישר את מינויו של סמנכ"ל השיווק והמשנה למנכ"לית בזק למחליפו של גיל שרון שעוזב לטובת מנכ"ל דסק"ש

אופיר דור 11:4829.10.15

סמנכ"ל השיווק של בזק והמשנה למנכ"לית רן גוראון מונה למנכ"ל פלאפון הבא. גוראון יחליף את גיל שרון שעוזב את משרת המנכ"ל לאחר עשור לטובת תפקיד מנכ"ל דיסקונט השקעות (דסק"ש). את המינוי אישר היום דירקטוריון החברה.

 

 

גוראון מונה לתפקיד סמנכ"ל השיווק של בזק עוד ב-2005. החל מ-2011 הוא משמש גם כמשנה למנכ"ל בבזק. לפני בזק כיהן גוראון כסמנכ"ל השיווק של 013 ברק במשך שלוש שנים. גוראון התמודד על תפקיד מנכ"ל בזק בינלאומי לפני שנה וחצי, אך אז העדיף בעל השליטה בקבוצת בזק למנות לתפקיד את מנכ"ל יורוקום מוטי אלמליח, שנחשב למקורב אליו מאוד.

 

גיל שרון. עוזב את תפקיד המנכ"ל גיל שרון. עוזב את תפקיד המנכ"ל צילום: אוראל כהן

 

גוראון התמודד על התפקיד מול אסף עופר, סמנכ"ל השיווק של פלאפון והמשנה של שרון. שמות נוספים שהוזכרו כמועמדים היו מנכ"ל yes רון אילון, שכלל לא רצה בו, כמו גם מנכ"ל וואלה אילן ישועה ואלמליח עצמו.

 

גוראון מגיע לפלאפון בתקופה שבה התחרות בשוק הסלולר עדיין בשיאה והחברות הוותיקות ממשיכות לדמם. אולם עתיד הענף עדיין לא ברור כאשר התעלומה הגדולה היא ביחס להמשך קיומה של מחוללת התחרות העיקרית בשוק - חברת גולן טלקום. גם פלאפון מנהלת מגעים לרכישת גולן אף שהערכה היא שהסיכוי שעסקה כזו תאושר על ידי המדינה נמוך מאוד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x