$
הייטק והון סיכון

Pyramid Analytics גייסה 30 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמת ניתוח מידע נרחב ובינה עסקית לתאגידים ובין לקוחותיה נמנות מיקרוסופט, HP ו-EMC. את סבב הגיוס הובילה קרן ויולה פרייבט אקוויטי והשתתפה בו גם קרן סקויה

מאיר אורבך 11:1820.10.15

חברת פירמיד אנליטיקס (Pyramid Analytics), יצרנית פלטפורמות בינה עסקית לתאגידים, השלימה גיוס של 30 מיליון דולר בהובלת קרן ויולה פרייבט אקוויטי ובהשתתפות קרן סקויה (שהשקיעה בחברה ב-2013).

 

את ההשקעה הוביל הראל בית-און, מייסד ושותף כללי בויולה שהצטרף לדירקטוריון פירמיד. עד כה, עמד סכום הגיוס של פירמיד על 6 מיליון דולר. הגיוס יאפשר להגדיל את מספר העובדים בחברה ולהרחיב את הפעילות הבינלאומית שלה. בימים אלה מגייסת פירמיד כשלושים עובדים למרכז הפיתוח של בר"ג.

 

הראל בית און הראל בית און צילום: מיכה קירשנר

 

פירמיד נוסדה ב-2009 ע"י עמרי קוהל, אבי פרץ והרברט הוכטמן. היא מפתחת מערכות תוכנה לניתוח מידע בקנה מידה גדול ובצורה מודולרית עבור לקוחות ארגוניים. החברה מעסיקה יותר מ-100 עובדים, מתוכם כ-70 עובדים בישראל והשאר בארה"ב, בריטניה והולנד. בין לקוחות החברה נמצאות חברות כמיקרוסופט, EMC, HP וגם חברות ביטוח, בריאות ובנקים.

 

פירמיד חתמה ביולי האחרון הסכם עם מיקרוסופט, במסגרתו יוכלו לקוחותיה הארגוניים של ענקית התוכנה להתקין את מערכות הבינה העסקית של החברה הישראלית בלחיצת כפתור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x