שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
טכנולוגי

Rentitb: צריכים סולם וכלי עבודה? כבר לא חובה לקנות

שירות מקוון חדש מחבר בין בעלי חפצים ובין מי שזקוקים להם רק ליום-יומיים. הוא כולל פלטפורמה להשכרת כלי עבודה, ביגוד, ספרי לימוד ועוד ופועל באתר ובאפליקציית אנדרואיד

עוזי בלומר 08:2710.10.15

כמעט כל אחד צריך לפעמים מקדחה, אופניים, או אוהל קמפינג לכמה שעות או ימים - וסטודנטים צריכים ספרי לימוד רבים ויקרים. 

החפצים הללו מאוחסנים ללא שימוש במשך תקופות ארוכות, וחלקם אף נזרק. שירות מקוון ישראלי בשם Rentitb בא לקשר בין בעלי חפצים לבין האנשים שצריכים את החפצים האמורים למשך זמן קצר.

 


 

הרעיון נולד לפני כשנתיים כשאדיר טרבלסי רצה לתלות תמונה על הקיר ונזקק למקדחה. הצורך לרכוש מקדחה רק כדי לקדוח באופן חד פעמי חור בקיר, נראה לו אבסורדי - וכך החל להתגלגל הרעיון של הקמת אפליקציה להשכרת חפצים בין משתמשים. כך נוצרה פלטפורמה לביצוע עסקאות בתוך קהילת המשתמשים ובה מבחר כלי עבודה, כלי תחבורה, ספרי לימוד ופריטי ביגוד.

 

רוצה לתלות מדף? קח מקדחה ממישהו רוצה לתלות מדף? קח מקדחה ממישהו צילום: shutterstock

 

טרבלסי חבר ליניב שמעוני והשניים החלו לפתח במימון עצמי את Rentitb. בשלב ראשון מופעל השירות בישראל במסגרת אתר ואפליקציית אנדרואיד, אך החברה מתכוונת להתרחב אל ארה"ב ואל שווקים נוספים.

 

מחיר השכרת החפצים נקבע בין המשכירים והשוכרים ללא התערבות המערכת. לרשות המשתמשים עומדים מנגנון אימות זהות ויכולת שליחת משוב על משכירי החפצים. המודל העסקי של האפליקציה הוא גביית עמלה מהשוכר, בגובה של שישה עד שלושה עשר אחוז משווי העסקה. הגביה מבוצעת רק אחרי מימוש העסקה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x