$
אינטרנט

בעיות תקשורת: תקלה עולמית בסקייפ

שירות צ'ט הווידאו של מיקרוסופט מושבת מזה מספר שעות. גולשים בכל העולם מתלוננים על אי יכולת ביצוע שיחות, על אף שהיישום פועל. מיקרוסופט הודיעה כי מקור התקלה הוא ברכיב סטטוס המשתמשים

עומר כביר 16:0221.09.15

שירות סקייפ אינו פעיל מזה מספר שעות בשל תקלה נרחבת, אשר השפיעה על משתמשיו בכל העולם. הגולשים לא יכולים להשתמש בשירות, על אף שהם מחוברים אליו משום שכל אנשי הקשר ביישומי סקייפ השונים מופיעים כבלתי זמינים. זו הפעם השנייה בשבועיים האחרונים בה פוקדת תקלה את השירות.

מיקרוסופט, בעלת שירות צ'ט הווידאו, הודיעה כי גילתה תקלה ברכיב הגדרות המשתמש של סקייפ - ושהיא פועלת כעת לתיקונה. ״זיהינו תקלה שמשפיעה על משתמשים בכמה דרכים", נמסר בפוסט שפורסם בבלוג הרשמי של סקייפ.

 

סליחה, תקלה. מטה סקייפ סליחה, תקלה. מטה סקייפ צילום: בלומברג

 

“אם אתם מחוברים לסקייפ, לא תוכלו לשנות את הסטטוס שלכם וכל אנשי הקשר שלכם יופיעו כלא מחוברים גם אם זה לא המצב. כתוצאה, לא תוכלו להתחיל בשיחות אתם. בנוסף, מספר קטן של הודעות טקסט קבוצתיות לא נמסרות ליעדן, אבל ברוב המקרים עדיין אפשר לקבל מסרים מידיים מאנשי קשר".

 

משתמשים שלא מחוברים לשירות צפויים להתקל בקשיים כשינסו להתחבר. כמו כן, שינויים שמתבצעים בחשבון הסקייפ, כמו בפרופיל האישי, לא מוצגים. "אנו עושים כל שביכולתנו כדי לתקן את התקלה ומקווים לספק לכם עדכון בקרוב", נמסר מסקייפ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x