שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

גוגל מתחילה בפריסת שירות התשלומים בסלולר - אנדרואיד פיי

השירות, שייפרס בימים הקרובים, יהיה זמין ביותר ממיליון בתי עסק בארה"ב; זהו הניסיון המשמעותי השני של גוגל להיכנס לתחום התשלומים במובייל

עומר כביר 14:1311.09.15

גוגל נכנסת מחדש לתחום התשלומים במובייל ומתחילה היום בפריסת השירות החדש שלה, אנדרואיד פיי (Android Pay).

 

השירות, שייפרס בהדרגה במהלך הימים הקרובים, יהיה זמין ביותר ממיליון בתי עסק בארה"ב, ובהם הרשתות סאבוויי, וולגרינס וסטייפלס. הוא יעבוד עם כל מכשירי האנדרואיד שכוללים תמיכה ב-NFC ומריצים אנדרואיד מגרסה 4.4 ומעלה. הוא תומך בכל כרטיסי האשראי והדביט המרכזיים ועובד עם מרבית הבנקים הגדולים בארה״ב.

  

בדומה לשירותים מתחרים, דוגמת אפל פיי וסמסונג פיי, פרטי כרטיס האשראי לא מאוחסנים במכשיר המובייל ולא מועברים לסוחר בעת ביצוע העסקה. תחת זאת, עושה השירות שימוש במספר חשבון וירטואלי. כך, במקרה של אובדן המכשיר, ניתן לחסום את השירות מרחוק מבלי לבטל את כרטיס האשראי הקיים.  

 

בהמשך השנה צפויה גוגל לאפשר לשלם עם אנדרויד פיי גם ברכישה באפליקציות, וסוחרים יוכלו לשלב בשירות כרטיסי מועדון ומבצעים.

  

אנדרויד פיי הוא הניסיון המשמעותי השני של גוגל להיכנס לתחום התשלומים במובייל, אחרי ששירות גוגל Wallet זכה להצלחה מוגבלת בלבד. מאז הכניסה של אפל לתחום לפני כשנה, עם אפל פיי, נרשמה התעניינות גוברת בתחום מצד לקוחות, עסקים וספקי שירותים. באוגוסט שעבר השיקה סמסונג שירות תשלומים משלה, שכעת צפוי להתחרות ראש בראש בשירות החדש של גוגל. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x