$
אינטרנט

מריסה מאייר: "אני בהריון עם תאומות וצפויה ללדת בדצמבר"

לדברי מנכ"לית יאהו, "ההודעה הפתיעה, מכיוון שאין לנו במשפחה תאומים ולא היו שום גורמים מרמזים אחרים. אני מתכוונת להתייחס להיריון וללידה כפי שעשיתי בלידת בני לפני שלוש שנים, ואקח חופשה מצומצמת ואמשיך לעבוד לאורך כל ההיריון"

שירות כלכליסט 10:3801.09.15
מנכ"לית יאהו מריסה מאייר הודיעה כי היא בהיריון עם תאומות, ואמורה ללדת בדצמבר. מאייר (40) מתכוונת לקחת חופשת לידה קצרה ולעבוד לאורך כל ההיריון, כפי שעשתה עם בנה הבכור, כך לפי פוסט שפרסמה בבלוג שלה. היא ציינה כי הודיעה כבר לדירקטוריון של יאהו.

 

מריסה מאייר בהריון עם תאומות מריסה מאייר בהריון עם תאומות צילום: בלומברג

 

"מכיוון שההיריון בריא וללא סיבוכים, ומכיוון שזו תקופה ייחודית במעבר של יאהו, אני מתכוונת להתייחס להיריון וללידה כפי שעשיתי בלידת בני לפני שלוש שנים, ואקח חופשה מצומצמת ואמשיך לעבוד לאורך כל ההיריון", כתבה.

 

"ההודעה על תאומות הפתיעה, מכיוון שאין לנו במשפחה תאומים ולא היו שום גורמים מרמזים אחרים. אבל למדתי שתאומים זהים קורים בצורה רנדומאלית ב-1 מכל 300 היריונות לערך", כתבה בבלוג בטאמבלר. "מבחינת המשפחה ומבחינת יאהו מצפה לי עוד עבודה רבה. שניהם יחייבו עבודה קשה והשקעה בתעדוף".

 

ב-2012 הציתה מאייר דיון ציבורי נרחב על אמהות עובדות לאחר שמונתה לתפקיד הבכיר בעודה בהיריון והסתפקה בחופשת לידה של שבועות ספורים בלבד לאחר לידת בנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x