$
חדשות התקשורת

התחרות בסלולרי לא מתה: מפעילה לא מוכרת מציעה מחיר קבוע של 35 שקל לקו

טלזר 019, שפנתה עד היום לאוכלוסיית העובדים הזרים, מנסה להתקרב לקהל הישראלי עם חבילות שלא מתייקרות אוטומטית אחרי שנה

אופיר דור 16:0327.08.15

התחרות בשוק הסלולר לא נגמרת כך נראה בגולן טלקום. חברת התקשורת טלזר 019, שפנתה עד היום בעיקר לשוק העובדים הזרים, ממשיכה לנסות להתקרב גם לקהל הישראלי ויוצאת במחיר של קו סלולרי עם שיחות והודעות ללא הגבלה ו-3 גיגה גלישה ב-35 שקל לחודש. היתרון של התוכנית של טלזר הוא בכך שהמחיר אינו מוגבל בזמן ולא עולה לאחר שנה כמו בתוכניות אחרות. עם זאת, החברה יכולה להעלות את המחיר בשלב מסוים תוך עדכון הלקוחות בכך.

לא מוכר לישראלים לא מוכר לישראלים

 

לשם השוואה וואלה מובייל, המותג המוזל של פלאפון, מציעה 35 שקל לחודש אך לאחר שנה מחיר זה עולה ל-89 שקל לכל מנוי. HOT mobile מציעה גם היא מבצע זול מאוד של שני קווים עם 3 גיגה ב-60 שקל לחודש אך גם כאן חלה התייקרות לאחר שנה.

 

טלזר 019 היא חברה שהוקמה כבר בסוף שנות ה-90 אך עדיין הינה שם לא מוכר בציבור הישראלי. החברה בבעלות ובניהול שלושה אחים ממשפחת סלע, שאחד מהם משמש כמנכ"ל (עזריה סלע), השני כסמנכ"ל שיווק (בעז סלע) והשלישי כסמנכ"ל טכנולוגיות (ידידיה סלע).

 

המשפחה ניהלה בעבר משק חקלאי ודרך העובדים התאילנדים שהעסיקה התוודעה לאוכלוסיית העובדים הזרים בישראל. בתחילה שימשה טלזר כמפעיל שיחות בינלאומי ובשנה שעברה היא גם קיבלה רישיון של מפעיל סלולר וירטואלי. רוב התוכניות שהציעה טלזר עד היום היו תוכניות פרי-פייד, כאלה שהלקוח משלם בהם מראש על השירותים דרך כרטיסי חיוג שונים. תוכניות אלו מתאימות לעובדים הזרים שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי.

 

אולם כאמור בשבועות האחרונים מנסה החברה להגדיל את המעורבות שלה בשוק הישראלי. במסגרת זו השיקה החברה תוכנית של ספק ותשתית אינטרנט במהירות 100 מגה במחיר אחיד של 90 שקל. חבילה מקבילה במהירות 40 מגה מתומחרת ב-83 שקל. וכעת מציעה טלזר גם תוכניות סלולר לישראלים כמו חבילה ללא הגבלה בשיחות והודעות עם 5 גיגה גלישה ב-49 שקל.

 

במקביל להודעה שלה אתמול כי היא בוחנת אפשרויות מכירה ובניסיון לשדר "עסקים כרגיל", יצאה גולן טלקום אתמול במבצע של קו שני ומעלה עם 10 גיגה גלישה ב-10 שקלים בלבד למשך השנה. לאחר מכן המחיר עולה ל-99 שקל. המבצע של קו שני פתוח ללקוחות שרוכשים קו במחיר 59 שקל או 99 שקל מגולן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x