$
מכשירים ומדריכים

הצצה אל תוך האייפון 6s

הסמארטפון הבא של אפל נחשף ברשת, בזווית לא שגרתית: סרטון שפורסם מציג אב טיפוס ובו המערכות של המכשיר החדש בתוך שלדת האייפון הנוכחי. המכשיר ייחשף בעוד כשבועיים, לצד דגם משופר לפאבלט ה-6 פלוס

נמרוד צוק 11:0826.08.15
שבועיים בלבד נותרו עד חשיפת האייפון 6s וזרם הדיווחים והשמועות רק מתגבר: הבלוג MacRumors פרסם אתמול מקבץ תמונות וסרטונים של טלפון שהורכב מהלוח הראשי והמסך של הדגם החדש בשילוב רכיבים מהאייפון 6 הנוכחי - ממנו ניתן ללמוד עוד כמה פרטים על המכשיר.
רכיב אחד שנחשף בסרטון הוא שבב התקשורת WTR3925 של קוואלקום, שמחליף שני רכיבים נפרדים בדגם הנוכחי ומטפל בחלק מתהליך הקליטה של תדרי רדיו והעברה של תקשורת נתונים באמצעותם. השימוש בשבב החדש אמור להקטין את צריכת החשמל, לחסוך מקום במארז ולשפר את הקליטה הסלולרית.

 

 

המעבד המרכזי, שאמור להיות מדגם A9 החדש והמהיר יותר, נראה בצילומים גדול יותר ב-10% מקודמו, אם כי אין ודאות כי הרכיבים שצולמו אכן כוללים את המעבד הסופי (מדובר במכלולים שאינם מייצור סדרתי עם מעבד לא מסומן). לא ידוע מה הסיבה להגדלה, וייתכן כי אפל העבירה לתוכו פונקציונליות שבוצעה קודם לכן על ידי רכיבים חיצוניים.

 

חידושים משוערים נוספים באייפון 6s, שלא אומתו בחומרים של MacRumors, כוללים מסך Force Touch שמגיע לעוצמת הלחיצה (בדומה למסך האפל ווטש), מצלמה אחורית משופרת בעלת רזולוציה של 12 מגה-פיקסל ועדשה המורכבת מחמישה אלמנטים - וגם מבנה מוחוזק שפגיע פחות לנפילות וכיפופים.

 

קרבי האייפון 6s קרבי האייפון 6s

 

בנוסף לאייפון 6s, אפל צפויה לחשוף גרסה מעודכנת לאייפון 6 פלוס - ועל פי חלק מההשערות, להוסיף לקו המוצרים מכשיר שלישי - גרסה מעודכנת לאייפון 5c המוזל. הערכות נוספות מדברות על דגמי טאבלטים חדשים ועל גרסה חדשה לאפל TV.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x