$
חדשות טכנולוגיה

בגלל המצלמה: אפל מבצעת ריקול למספר קטן של מכשירי אייפון 6 פלוס

החברה הודיעה כי במספר מוגבל של מכשירים שנמכרו בעיקר בין ספטמבר 2014 לינואר 2015 יש תקלה במצלמה - הגורמת לטשטוש בתמונות; איך תדעו אם המכשיר שלכם זכאי לתיקון?

עומר כביר 15:0422.08.15

אפל מבצעת ריקול למספר קטן של מכשירי אייפון 6 פלוס, בעקבות בעיה שהתגלתה במצלמה הראשית שלהם – כך הודיעה אתמול החברה.

 

 "אפל גילתה שבשיעור קטן ממכשירי אייפון 6 פלוס, יש במצלמה הראשית רכיב שעלול לסבול מתקלה וכתוצאה לגרום לתמונות להופיע מטושטשות", מסרה החברה

בהודעה שפרסמה. “התקלה משפיעה על מספר מוגבל של מכשירים שנמכרו בעיקר בין ספטמבר 2014 לינואר 2015. אם האייפון 6 פלוס שלך מפיק תמונות מטושטשות ונמצא בין המכשירים הזכאים, אפל תחליף את המצלמה הראשית ללא תשלום". 

 

על מנת לבדוק האם האייפון 6 פלוס שלכם זכאי לתיקון, יש להיכנס לאתר הזה, ולהזין את המספר הסידורי של המכשיר בתיבה שמיועדת לכך (כדי לאתר את המספר הסידורי היכנסו ליישום ההגדרות, גשו לכללי>>>אודות וגללו למטה ל"מספר סידורי").

  

במידה שמכשירכם זכאי לתיקון, תוכלו לבצע אותו באחד ממרכזי התיקון שברשימה הזו. מומלץ לתאם מראש את הגעתכם, וכן לגבות את המכשיר לפני מסירתו לתיקון.

  

 

שימו לב: אם רכשתם את המכשיר בחו"ל ייתכן שלא תוכנו לתקנו בישראל בחינם במסגרת התוכנית אלא רק במדינה שבה נרכש או באחת ממדינות האיחוד האירופי במידה שנרכש באירופה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x