$
חדשות טכנולוגיה

מלחמת התולעים חוזרת: נחשף Worms חדש

סדרת משחקי Worms, בה שולטים בתולעים חמושות משעשעות, קיימת כבר עשרים שנה והיא פופולרית במיוחד. הכותר החדש, Worms WMD, נחשף אמש ויגיע בתחילת השנה הבאה לווינדוס 10 ולאקסבוקס

הראל עילם 16:4506.08.15
חברת המשחקים Team 17 חשפה משחק חדש בסדרת משחקי הטקטיקה האהובה והפופולרית Worms, בשם WMD. ההכרזה הרשמית הייתה בתערוכת המשחקים גיימסקום שנערכת בימים אלו בגרמניה. המשחק מיועד למערכת ההפעלה ווינדוס 10 ולקונסולת המשחקים XBOX One ויושק בתחילת 2016.

 

מאז יציאת המשחק המקורי ב-1995, בו שחקנים שלטו בחוליה קטנה של תולעים אלימות ומטורפות שחמושות במגוון כלי משחית, הושקו יותר מעשרים משחקים בסדרת Worms. היא צברה פופולריות רבה בארץ ובעולם והגיע לכמעט כל פלטפורמה אפשרית - כולל מובייל, אונליין ופייסבוק, בזכות הגרפיקה הצבעונית והמשחקיות הפשוטה.

 

 

עם זאת, בשנים האחרונות החברה התנסתה ביותר ויותר גרסאות של המשחקיות המקורית, כולל ניסיון ליצירת סיפור עלילתי, שינויים משמעותיים בגרפיקה ומעבר לתלת ממד, דגש על מספר גדול יותר של תולעים, קרבות רשת ארוכים וכו'. שינויים אלו פגמו בחווית המשחק לדעת רבים, מה שגרם לצניחה במכירות. WMD מבחינה זו הוא כמעט חזרה למקורות של הסדרה, עם הגרפיקה והמשחקיות שהשחקנים מכירים עוד משנות התשעים.

 

Worms WMD Worms WMD

 

ב-WMD, שחקנים יוכלו לשלוח לתולעים שלהם גם כלי רכב כגון טנקים, שהם חזקים להפליא אך איטיים, או להורות לתולעים להכנס לתוך בניינים ולירות מתוכם, מה שיוכל לספק להם הגנה. בנוסף ל-WMD, החברה גם עומדת להשיק מאוחר יותר החודש את Worms 4, המיועד למכשירי iOS וישים דגש על שדות קרב קטנים יותר וקרבות קצרים יותר, והשיקה מוקדם יותר השנה גרסה מעודכנת ל-Worms: World Party.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x