$
אפליקציות

EzGov: להבין בדיוק מה עושים בכנסת בנוגע למה שמפריע לכם

אפליקציה ישראלית חדשה מציגה מהלכי חקיקה והחלטות ממשלה באופן ברור, קריא ופשוט. ניתן ללמוד בה על פעולות השלטון, לקבל סטטיסטיקות, עדכונים על חקיקה בנושאים שמעניינים אתכם ועוד. המפתחים: "זו פלטפורמה לבקרת עבודת הממשלה"

נמרוד צוק 13:1613.07.15
אפליקציית מובייל חדשה בשם EzGov (להורדה) שואפת לספק לכם מידע על תהליכי החקיקה בישראל ולעזור לכם להיות מעורבים יותר. היא מנגישה את החוקים, תיקוני החקיקה והחלטות אחרות של הכנסת והממשלה באופן פשוט, קריא וברור. האפליקציה, שפיתחה עמותת "המרכז הישראלי להעצמת האזרח",  זמינה כעת להורדה בחינם עבור מכשירי iOS ואנדרואיד.

איזיגוב מציגה פיד מתעדכן של כל החלטות הכנסת והממשלה (החל מתחילת כהונת הכנסת הקודמת), מתויגות על פי נושאים, כאשר כל משתמש יכול לסמן את הנושאים שמעניינים אותו ולקבל התרעות כאשר מתפרסמת החלטה רלוונטית חדשה. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לשתף את ההחלטות ברשתות חברתיות ולקבל סטטיסטקות על פעילות הממשלה והכנסת, כגון מספר החוקים וההחלטות שהתקבלו בחודש מסוים בכל נושא ובכלל.

 

האפליקציה עוצבה ופותחה על ידי ידיעות טכנולוגיות מידע.

 

אפליקציית EzGov אפליקציית EzGov

 

"אנחנו מאמינים שהנגשת עבודת הממשלה והכנסת באמצעות כלי דיגיטלי ידידותי ופשוט לשימוש תחזק את העיסוק הציבורי, התקשורתי והפוליטי בהיבטי הביצוע של החלטות ציבוריות", אמר מנכ"ל העמותה תומר לוטן. "האפליקציה היא למעשה פלטפורמה למעקב ובקרה אחר עבודת הממשלה, שמקבלת אלפי החלטות בכל קדנציה אך רק חלקן ממומשות לטובת הציבור. האפליקציה תוכל לשמש גם את הציבור הרחב וגם אנשי מקצוע במטרה לשפר את אפקטיביות הממשל, בדגש על כשלי יישום".

 

המרכז הישראלי להעצמת האזרח הוא עמותה שפועלת מאז 2003 "לחיזוק האפקטיביות של המגזר הציבורי, להתמודדות עם חסמים המונעים יישום מדיניות ולשיפור יכולות הביצוע של הרשות המבצעת", להגדרת מקימיו. בהנהלת העמותה חברים בין היתר איש העסקים יצחק נזריאן, נשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש והקבלן אורי דורי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x