$
חדשות טכנולוגיה

מיקרוסופט: מיליוני משתמשים נרשמו לקבלת העדכון החינמי לווינדוס 10

מערכת ההפעלה, שתצא לשוק ב-29 לחודש, לא תהיה זמינה מיידית לכל המשדרגים אלא תופץ בהדרגה בכמה שלבים שיתפרסו על פני כמה ימים

נמרוד צוק 09:5803.07.15

מיליוני משתמשי ווינדוס 7 ו-ווינדוס 8 כבר נרשמו לקבלת השדרוג החינמי לווינדוס 10, כך טוענת מיקרוסופט בפוסט בבלוג הרשמי של מערכת ההפעלה שמפרט את שלבי ההפצה של הגרסה החדשה.

 

מערכת ההפעלה, שתצא לשוק ב-29 לחודש, לא תהיה זמינה מיידית לכל המשדרגים אלא תופץ בהדרגה בכמה שלבים שיתפרסו על פני כמה ימים, כדי לאפשר לחברה להתמודד בצורה טובה יותר עם הביקוש הרב להורדת העדכון.

 

בימים הקרובים, מסבירה החברה, היא תחל להפיץ את עותקי המערכת לספקי ה-OEM כדי שיוכלו להתחיל להתקין אותה על מחשבים חדשים. בשלב השני יישלחו עותקים למפיצות הסיטונאיות של החברה, במטרה לאפשר להן לסייע ללקוחות שקנו מהן מחשבים עם התקנה של ווינדוס 8.1. בשלב השלישי, ביום ההשקה, תספק החברה את העדכונים למשתמשים שלקחו חלק בתוכנית Windows Insiders, ולאחר מכן תתחיל להפיץ את המערכת בכמה גלים למשתמשי ווינדוס 7 ו-8 שנרשמו מראש לקבלת העדכון. המשתמשים העסקיים והארגוניים שמקבלים את המערכת במסגרת רשיונות קבוצתיים יצטרכו לחכות ל-1 באוגוסט.

 

הזמנה של ווינדוס 10 הזמנה של ווינדוס 10

 

על פי הפוסט, מועד קבלת העדכון עשוי להשתנות בהתאם לבדיקות התאימות שעורכת החברה על דגמי מחשבים שונים. "אם נרשמת לקבלת העדכון, נודיע לך ברגע שבדיקות התאימות שלנו יבטיחו שתהנה מחווית שימוש מצוינת, ותוכל להוריד את ההתקנה למחשב", נכתב בפוסט.

 

במקרה של מי שנרשם לקבלת העדכון אבל לא יוכל לקבל אותו מיידית בשל בעיות תאימות עם פריט חומרה או תוכנה מסוימים מצד ג', אומרים בחברה, המשתמש יוכל לבחור להשלים את ההתקנה כאשר החברה תספק לו מידע שאמור לאפשר לו לקבל עזרה מספקית המוצר שגורם לבעיה, או להחליף את האפליקציה או התוכנה שגורמות לבעיה במוצר אחר.

 

ווינדוס 10, אומרת מיקרוסופט, נבחנה כבר על כ-5 מיליון מחשבים במסגרת תוכנית הפריוויו Windows Insiders, דבר שאפשר לחברה להביא את המערכת לתאימות מלאה, כהגדרתה, עם מרבית דגמי המחשבים שמריצים את ווינדוס 7 ו-8.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x