שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
התעשייה

המנכ"לית החדשה של מיקרוסופט ישראל: שלי לנצמן

היא תחליף את דני ימין, שכיהן כמנכ"ל החטיבה הישראלית בעשור האחרון ופרש לפני כחודשיים. היא מילאה מגוון של תפקידים בחברה, כולל מנהלת מכירות למגזר הבטחוני ומנהלת קבוצת התקשורת השיווקית

הראל עילם 13:3302.07.15

שלי לנצמן, שתיפקדה עד כה כסמנכ"לית המגזר הציבורי במיקרוסופט ישראל, מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל במקום דני ימין, שכיהן בתפקיד בעשור האחרון. ימין קודם להיות נשיא אזורי בסין לענייני מכירות לארגוני אנטפרייז במיקרוסופט.

 

לנצמן תתחיל את תפקידה כבר מהיום (ה'), לאחר שימין פרש מתפקידו לפני כחודשיים. לפני כן, מלבד עבודתה כסמנכ"ל המגזר הציבורי בחטביה המקומית, היא כיהנה במגוון רחב של תפקידים בתחום המכירות והשיווק במיקרוסופט ישראל. היא הצטרפה לחברה במקור ב-1998, ומאז תיפקדה גם כסמנכ"לית חטיבת אנטרפרייז במיקרוסופט ישראל, מנהלת קבוצת המכירות בתחום הפיננסיים, וכן מכירות בתחום הבריאות, התעשייה, אנטרפרייז והמגזר הבטחוני. היא גם שימשה כמנהלת קבוצת התקשורת השיווקית של החברה.

 

שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל קרדיט צילום: קובי קנטור

 

בהודעה לעיתונות, לנצמן מסרה: "אני נרגשת לקבל את התפקיד שהוא אחד המשפיעים והמעניינים במשק הישראלי. הטכנולוגיה משנה את חיינו בקצב מואץ ובכיוונים מפתיעים. אנחנו במיקרוסופט ישראל יחד עם אלפי שותפינו המקצועיים, נמשיך לספק את מיטב הפתרונות של מיקרוסופט שיסייעו למשתמשים להפיק את המקסימום מההזדמנויות שמציע עולם מרתק זה". עוד הוסיפה לנצמן: "אנו מחויבים להציע בישראל את הפלטפורמות והשירותים הטובים ביותר בתחומם מבוססי מובייל וענן, זאת במטרה להעצים כל אדם וארגון להשיג את המירב. על מנת לעשות זאת, נמשיך לפתח את כוח האדם המקומי המוכשר באופן שיתרום בצורה המיטבית להצלחה המתמשכת של לקוחותינו".

 

ללנצמן תואר BA במדעי החברה ואסטרטגיה מאוניברסיטת בר אילן.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x