$
אפליקציות

חדש באינסטגרם: איתור תמונות מהופעה או משחק ספציפיים

הרשת החברתית שבבעלות פייסבוק תאפשר לכם לחפש תמונות חדשות לפי מיקום, תאריך או נושא. התכונה החדשה דומה ל-Live Stories של סנאפצ'ט ולפרויקט התמונות של טוויטר

נמרוד צוק 12:1224.06.15
האם אינסטגרם מנסה להתחרות בטוויטר ובסנאפצ'ט ככלי להתעדכנות בזמן אמת על אירועים חיים? החברה הכריזה אתמול על שני שינויים באפליקציה שנראים כמיועדים למטרה הזו, האחד במסך Explore והשני במנוע החיפוש. בשלב ראשון הם יהיו זמינים למשתמשים בארה"ב בלבד, ובהמשך תפיץ אותם החברה לשאר העולם.

מסך Explore יציג מעתה פיד שכולל תמונות ממיקומים פופולריים, לפי מידת הצפיה בתמונות בזמן אמת, לצד תגיות פופולריות וקולקציות קבועות וערוכות ידנית של תמונות בנושאים שונים, כגון "חורבות עתיקות" או "ספורט אקסטרים".

 

רוצים לצפות בתמונות רק מפריז? אין בעיה רוצים לצפות בתמונות רק מפריז? אין בעיה צילום: שאטרסטוק

 

פיצ'ר החיפוש המשופר כולל שתי לשוניות חדשות - "מקומות" שמציג רשימה של לוקיישנים רלוונטיים למלת החיפוש ובהמשך (לאחר הקלקה על מקום מסוים) נפתח לדף שמורכב ממפה, הצילומים הפופולריים ביותר והצילומים העדכניים ביותר, ולשונית "חיפושים מובילים" שמרכזת ברשימת תוצאות אחת את התוצאות העיקריות מלשוניות אנשים, תגיות ומיקומים.

 

"אנו רוצים לחבר את הקהילה שלנו לעולם בשעה שהוא מתרחש. עם 70 מיליון תמונות וסרטונים שמתפרסמים בשירות מדי יום, הסיכוי הוא כי אם קורה משהו מעניין במקום כלשהו בעולם תוכל למצוא תיעוד שלו כאן - מאחורי הקלעים של גמר ה-NBA, על המסלול בתצוגת אופנה או בהופעה של להקה אהובה במועדון מקומי, מישהו יהיה שם, יצלם את זה ויעלה לאינסטגרם - אבל עד כה, לא היתה למשתמשים שלנו דרך נוחה לאתר את הרגעים הללו", כתבה החברה בפוסט שחשף את השינויים.

 

"זרם התמונות והסרטונים שסלבס ואנשים רגילים מעלים לאינסטגרם יכול לספק תחושה טובה יותר של להיות-שם-עכשיו" אמר מנכ"ל אינסטגרם, קווין סיסטרום. הם מגיעים במקביל להשקעה הולכת וגוברת של סנאפצ'ט ב"לייב סטוריס", מוצר תוכן שמרכז חומרים ויזואליים מאלפי משתמשים סביב אירועים אקטואליים כמו תערוכות או פסטיבלי מוזיקה, כאשר גם טוויטר עומדת להשיק בסתיו סדרת שיפורים לשירות שלה, שיאפשרו למשתמשים לפרסם ולצרוך בצורה נוחה יותר תכנים הקשורים באירועים מתגלגלים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x