שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות התקשורת

פלאפון במו"מ לרכישת לקוחות youphone תמורת כמה מיליוני שקלים

למפעיל הווירטואלי מבית אלון רבוע כחול יש כ-80 אלף מנויים, שרובם גויסו ב-2013. על רקע הקשיים ברשת מגה, מנסה קבוצת אלון להיפטר מהפעילות שאינה מצליחה להתרומם

אופיר דור 14:1618.06.15

פלאפון מנהלת משא ומתן מול קבוצת אלון הרבוע הכחול לרכישת המנויים של מפעיל הסלולר הווירטואלי youphone. למפעיל הווירטואלי כ-80 אלף מנויים ולפי הערכות פלאפון מציעה מיליוני שקלים בודדים עבור רכישת המנויים.

 

לקוחות youphone מחוברים לרשת פלאפון בדור השלישי והרביעי ולרשת פרטנר בדור השני. כך שאם אכן תצא לפועל הרכישה של החברה על ידי פלאפון, המעבר יהיה חלק ואוטומטי עבור הלקוחות. קבוצת אלון הציעה גם לחזי בצלאל, שמתכוון להיכנס לשוק הסלולר, לרכוש את youphone.

 

בניין פלאפון בניין פלאפון צילום: טל כהן

 

חברת youphone נכנסה לשוק הסלולר ב-2012 ואת עיקר המנויים שלה גייסה עד סוף 2013. בשנת 2014 החברה עברה לגיוס שלילי של מנויים ולא הצליחה להתמודד מול המבצעים האגרסיביים של גולן טלקום ו-HOT mobile. ככל הנראה הפעילות של youphone הפסדית ולכן על רקע הקשיים הפיננסיים בהם נמצאת רשת מגה, הוחלט על מכירת הפעילות.

 

המודל של youphone ששילבה בין פעילות סלולר לפעילות הקמעונאות של מגה ותחנות הדלק דור אלון מתקשה להמריא בשנה האחרונה על רקע התחרות האגרסיבית בשוק הסלולר. פעילות youphone מנוהלת על ידי אריאל שרייבר.

 

מפלאפון לא נמסרה תגובה. תגובת youphone ואלון הרבוע הכחול טרם התקבלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x