הייטק והון סיכון

AVG מרחיבה את פעילותה בישראל ומגייסת 60 עובדים

ל"כלכליסט" נודע כי החברה תגייס את העובדים למרכז מצוינות חדש, והם יצטרפו ל-120 העובדים שלה בארץ. הפעילות תתמקד באפיון ובפיתוח מוצרי המובייל. המנכ"ל הראל טייב: "החברה מחפשת השקעות בישראל"

רפאל קאהאן 07:5115.06.15

ענקית אבטחת המידע AVG תקים מרכז מצוינות בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". החברה הכריזה בנוסף כי תגייס כ-60 עובדים חדשים שיתווספו ל-120 עובדי החברה.

AVG הכריזה לאחרונה על מהלך אסטרטגי עולמי שכולל מעבר מתצורת שיווק מוצרים פרטניים להפעלת פלטפורמה של פתרונות אבטחה. בנוסף, הודיעה החברה על הקמת מרכז מצוינות שבראשו יעמוד הראל טייב, לשעבר מנהל פעילות המובייל בקונדואיט.

 

הראל טייב הראל טייב

 

AVG ישראל העתיקה את משרדיה ממגדל לוינשטיין בתל אביב למגדלי אדגר 360 ברחוב השלושה בתל אביב. משרדי AVG ישראל ירכזו את פעילות המובייל העולמית של החברה. המרכז החדש ישקוד בנוסף על אפיון ופיתוח מוצרי המובייל ויוביל את תחום המוניטיזציה של אפליקציות ורכישת משתמשים לתחום המובייל.

 

לאחר ההכרזה על המרכז החדש, תקיים החברה רוד שואו בו ייקחו חלק 15 סטארט־אפים ישראליים, זאת במסגרת בחינת אפיקי השקעה ורכישות נוספות, לאחר שבעבר רכשה את Droid Security ואת Visionize הישראליות. במסגרת הרחבת פעילות החברה בישראל תיבחן השקעה בסטראט־אפים ישראלים המפתחים טכנולוגיות מתקדמות בתחום אבטחת המידע.

 

בימים הקרובים יגיעו לישראל בכירים מההנהלה העולמית של החברה כדי לתור אחר מועמדים פוטנציאליים להשקעה. כיום מועסקים במשרדי AVG בישראל 120 עובדים, מתוך יותר מ-1,000 עובדים שמעסיקה החברה ברחבי העולם. מספר העובדים בארץ צפוי לגדול עד סוף השנה ל-180 איש ויותר.

 

הראל טייב, מנכ"ל AVG ישראל אמר: "AVG העולמית רוצה ליהנות מהיתרונות של סטארט-אפ ניישן ומחפשת השקעות חדשות בישראל. אנחנו צפויים להיפגש בחודשים הקרובים עם עשרות סטארט-אפים מתחום המובייל ומקווים למצוא חברות שיוכלו לייצר לנו סינרגיה ופיתוחים מתקדמים בתחום אבטחה המידע".

 

AVG היא מהחברות המובילות בתחום אבטחת המידע כיום. מוצר אבטחת המידע החינמי של החברה מופץ היום על פלטפורמות רבות, ביניהן מחשבי ווינדוס ומק, וכן מכשירי מובייל מבוסס אנדרואיד.

 

AVG

נוסדה: 1991, בצ'כיה

תחום: אבטחת מידע

עובדים: יותר מ-1,300 במרכזים באירופה ובארה"ב. מטה החברה ממוקם באמסטרדם

מייסדים: יאן גרינצבאך ותומאס הופר

מנכ"ל בישראל: הראל טייב

בטל שלח
    לכל התגובות
    x