$
מכשירים ומדריכים

חדש מסמסונג: גלקסי S6 אקטיב, סמארטפון עם שכפ"צ

החברה חשפה סמארטפון מוקשח, בעל אותם ביצועים ויכולות של מכשיר הדגל שלה - אך עמיד במכות ונפילות, מים, שריטות ואבק. בנוסף, צויד בסוללה חזקה ב-37% משל הדגם הסטנדרטי ובאפליקציות לחובבי השדאות

הראל עילם 12:0009.06.15

סמסונג חשפה אמש (ב') באופן רשמי את המכשיר המוקשח והעמיד החדש שלה, גלקסי S6 אקטיב. הוא יושק בשלב זה בארצות הברית בלבד, דרך ספקית הסלולר AT&T.

עדיין לא ברור מה תאריך ההשקה הסופי ומתי המכשיר יושק גם עבור ספקיות הסלולר האחרות ובשווקים אחרים, אבל המחיר לצרכן דרך AT&T כמעט זהה למחיר מכשיר הדגל הסטנדרטי של החברה, גלקסי S6.

 

גלקסי S6 אקטיב גלקסי S6 אקטיב

 

פרטים ראשוניים על המכשיר דלפו לרשת לפני כחודש וכעת התגלו כמדויקים כמעט לחלוטין. מדובר בגרסה מקושחת של מכשיר הדגל שהושק באפריל האחרון. המפרט הטכני זהה לחלוטין - אותו מסך 5.1 אינץ' ברזולוציית QHD, אותן מצלמות מצוינות שזכו לשבחים גם אצלנו בביקורת על המכשיר ואותו מעבד Exynos 7420 שהופך את הגלקסי S6 לסמארטפון החזק בעולם.

 

ההבדל היחיד הוא שהמכשיר המוקשח מאבד את קורא טביעות האצבע ששולב בכפתור הבית הפיזי של הדגם הרגיל. מכשיר האקטיב זכה לציפוי שמגן עליו מפני מים (עד עומק של 1.5 מ', למשך חצי שעה), יש לו חסינות לאבק, שריטות, מכות, נפילות עד גובה של 1.5 מ' וזעזועים. המכשיר החדש גם זכה לסוללה חזקה יותר ב-37% ואפליקצייה יעודית לשטח שמרכזת מספר יכולות של אפליקציות קיימות במקום אחד, כגון פנס, מצפן, שעון עצר ועוד.

 

עדיין לא ידוע מה יהיו המימדים של המכשיר והמשקל הסופי שלו, מה שיכול להיות שיקול חשוב עבור משתמשים שמעוניינים בטלפון בעל יכולות מולטימדיה מרשימות שיהיה גם עמיד. גלקסי S5 היה עמיד למים ואבק אבל העיצוב החדש של הגלקסי S6 איבד את היתרונות האלו - שחשובים במיוחד לאנשים שגם מחפשים מכשיר המתאים לתנאי שטח.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x