שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תקשורת

פרטנר שוקלת תביעה; סבן: "לא יכתיבו לנו"

אחרי הודעת חברת אורנג' על כוונתה לסיים את ההתקשרות בישראל, בעלי הזכיינית בישראל, חיים סבן, מאיים בצעדים משפטיים ומגיב להצהרות אורנג': "לא אירתע, פרטנר היא חברה ישראלית לכל דבר"

ynet 20:2304.06.15
התשובה של פרטנר: הזכיינית הישראלית שוקלת להגיש תביעת ענק לאחר הודעת חברת אורנג' על סיום ההתקשרות שלה בישראל וכן בעקבות דבריו של מנכ"ל החברה סטפן רישאר. חיים סבן, בעלי פרטנר הישראלית, מאיים הערב (ה') בעצמו בראיון ל-ynet בנקיטת צעדים משפטיים. "פרטנר היא חברה ישראלית לכל דבר. חתמנו איתם על חוזה ואנחנו שוקלים את צעדינו בעקבות ההצהרה", אמר סבן ל-ynet.

 

 

 

מוקדם יותר פרסמה אורנג' הודעה על כוונתה להפסיק את פעילותה בישראל ולהפסיק את ההתקשרות שלה מול פרטנר הישראלית שמשתמשת בסמל החברה. למרות הניחוח הפוליטי של ההחלטה, בחברה טענו כי לא מדובר בשיקול פוליטי. "אורנג' לא רוצה להמשיך להחזיק את המותג שלה במדינות, שבה היא לא המפעילה הישירה", נכתב בהודעה. "לפיכך, אורנג' מעוניינת לשים סוף לנתינת רישיון למותג".

 

לדברי סבן, החוזה בין אורנג' לפרטנר נחתם לפני עשור. "אורנג' הוא מותג ופרטנר היא חברה ישראלית ובעלת הזכות הבלעדית לשימוש במותג אורנג' בישראל", מסביר סבן. "איומים לא ירתיעו אותי. אני אמשיך לפעול בישראל ולהוביל את המאבק העולמי למענה".

 

חיים סבן חיים סבן צילום: Paul Morigi

 

סבן כעוס מאוד בעיקר לאחר דבריו של מנכ"ל אורנג' סטפן רישאר, שאמר אתמול בקהיר כי אם היה יכול להביא להתנתקות מישראל, היה עושה זאת מיד. "שום מנכ"ל של חברה זרה לא יכתיב לנו את מי לשרת, איפה לשרת ומתי לשרת את מדינת ישראל", מבהיר סבן.

 

מעבר לנושא האישי מתייחס חיים סבן לנושא החרם. "זהו נושא לאומי בעל חשיבות ראשונה במעלה ואני מגויס אליו עוד לפני שהדברים נגעו ישירות לחברה שבבעלותי. חשוב שנדע לאתר את הגורמים שמעודדים את החרם על ישראל ולפעול נגדם בכל הכוח. מצד שני חשוב שנפגין סולידריות פנימית ונגן על כל מי שעלול להיפגע מהחרם הזה. אני קורא לציבור בישראל חיבק את פרטנר ולהצטרף אלינו".

 

חיים סבן הבהיר שחברת פרטנר תמשיך לשרת את הלקוחות בישראל בדרך הטובה ביותר ונשקול את צעדינו לגבי תגובות משפטיות ואחרות מול מי שינסה לפגוע בנו כחלק מתנועת החרם על ישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x