שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

למען הבריאות: אפליקציות מובייל שיעזרו לכם להפסיק לעשן בקלות ובחינם

תשכחו מזריקות, קריסטלים ובזבוז אלפי שקלים: האפליקציות שלפניכם יוכלו לסייע לכם להפסיק לעשן בשיטות שונות - ממעקב הוצאות על סיגריות, דרך ניטור החומרים המסוכנים שחסכתם מהגוף שלכם ועד תמונות קשות של פגעי העישון

ניצן סדן 22:2126.05.15
הפסקת עישון היא תעשייה בכל העולם - וגם בישראל; קיימים גופים עסקיים רבים שמציעים טיפולים באלפי שקלים, שכוללים זריקות, קריסטלים ורוחניות ושאר ירקות. אבל כדי להפסיק עם הרגל לא רצוי לפעמים כל מה שדרוש זה קצת משמעת עצמית - ומישהו שיציק לכם בעניין. ומי יותר מתאים להציק לכם מהטלפון החכם?
ברשימה שלפניכם תמצאו אפליקציות להפסקת עישון - שכולן פשוטות, חינמיות וידידותיות. חשוב לזכור שעל אף שהאפליקציות נמצאות תחת פיקוח רפואי, לא מדובר בתחליף להתייעצות עם רופא המשפחה שלכם; הוא יוכל לתת לכם קווים מנחים להפסקת עישון - והאפליקציות יוכלו לסייע לכם להגשים זאת.  

 

LIVESTRONG MyQuit Coach: מאמן אישי בכיס

 

זוהי אפליקציה מבית היוצר של Livestrong, מפתחת שמתמחה באפליקציות בריאות וכושר. היא מאפשרת לכם לבנות בעצמכם תוכנית להפסקת העישון. היא מתבססת על הקצאת תקציב מוגדר לסיגריות וניטור רציף שלו. תמצאו בה גם טבלאות שמראות כמה כסף חסכתם מאז שצמצמתם את מספר הסיגריות שאתם מעשנים, כלים לשיתוף ההישגים שלכם ברשתות חברתיות ומידע בנוגע לנזקי העישון.

 

מידע מקיף על גמילה מעישון מידע מקיף על גמילה מעישון

 

My Last Cigarette: מה הכנסתי הרגע לגוף שלי?

 

אפליקציה (ל-iOS / לאנדרואיד) זו תעזור לכם לנטר את הרגלי העישון שלכם - ותציג לכם את כל הפרטים הכי קשים שעולים מהם: כמה ניקוטין, עטרן, פחמן חד חמצני ורעלנים אחרים אתם מכניסים לגוף, ניתוח מידת הסיכון שלכם ללקות במחלות הקשורות לעישון ועוד. בנוסף, יוצגו לכם פרטים אפילו יותר מקאבריים, כגון הערכת מספר האנשים שמתו מהמחלות הנ"ל מאז שהחלטתם להפסיק לעשן. מדובר בטיפול בהלם, אבל במקרים רבים זה עובד. בנוסף, יוצגו לכם מדדים כמו הכסף שחסכתם והשיפור בכושר שלכם.

 

טיפול בהלם? לפעמים זה עובד טיפול בהלם? לפעמים זה עובד

 

Stop! Quit Smoking - LITE: אל תלחצו על הכפתור

 

זוהי אפליקציה לאנדרואיד שכוללת את רוב היכולות של קודמותיה ברשימה: ניטור הוצאות כספיות, מצב בריאותי, הצגת חומרים מסוכנים שנכנסים לגוף ועוד. אבל יש לה תוספת אחת, משונה למדי: כפתור "מקרה חירום". הוא נועד לגרום לכם לוותר על סיגריה גם כשממש מתחשק לכם או כשאתם כבר עומדים להדליק אותה. מה עושה הכפתור? מציג לכם תמונת זוועה אמיתית: של ריאות אנושיות פגועות, של אנשים שלקו בסוגים אלימים של סרטן, של ילדים חולים ועוד. לא לבעלי לב חלש.

 

לחצתם על הכפתור? אנחנו הזהרנו לחצתם על הכפתור? אנחנו הזהרנו

 

QuitNow: להפסיק גם בלי זוועות

 

זוהי אפליקציה פשוטה וידידותית מאוד למכשירי אנדרואיד ו-iOS, שלא מנסה להפחיד אתכם בזוועות או להציף אתכם בנתונים - אלא פשוט להוות מאמן אישי להפסקת עישון. היא מציגה את השיפור הצפוי בבריאות שלכם, מפעילה שיטת הישגים וגביעים חביבה ומאפשרת לכם לתקשר עם משתמשים אחרים שבחרו בה כדי להפסיק לעשן.

 

ממשק פשוט ונקי במיוחד ממשק פשוט ונקי במיוחד

 

KickSmoking: גם לבעלי נוקיה

 

אפליקציה זו אינה מחדשת יותר מדי, אך היא נועדה למכשירי ווינדוס פון - שעל אף הצמיחה המהירה בתפוצתם, עדיין סובלים ממיעוט אפליקציות ביחס למכשירי אנדרואיד ו-iOS. היא מנצלת היטב את הממשק הנוח והנקי של מערכת ההפעלה מבית מיקרוסופט, מה שעושה אותה לנוחה ופשוטה לשימוש. תמצאו בה ניתוח של החומרים הרעילים בגוף, כסף שחסכתם ויעדים שהשגתם.

  

גם לבעלי ווינדוס פון גם לבעלי ווינדוס פון

 

Kwit: להפסיק לעשן? משחק ילדים

 

לקינוח, מצאנו עבורכם אפליקציה ל-iOS שמשלבת את הפסקת העישון עם אתגרים משחקיים. היא תחלק את תוכנית הפסקת העישון שתבנו ביחד איתה לשלבים - ותצטרכו לעבור משלב לשלב ולאסוף נקודות בריאות, לשפר את דירוג הכושר ועוד.

  

כמעט כמו משחק כמעט כמו משחק

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x