$
חדשות טכנולוגיה

הממשלה אישרה את פיטוריו של מנכ"ל משרד התקשורת

מימון שמילה, סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה במשרד התקשורת, ישמש מנכ"ל זמני במקום אבי ברגר - עד למינוי מנכ"ל קבוע

אופיר דור 15:5320.05.15

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא ממתין עם הדחתו של מנכ"ל משרד התקשורת אבי ברגר. לאחר שפיטר בכובעו כשר התקשורת את ברגר בשיחת טלפון ביום ראשון, החליטה היום הממשלה על סיום תפקידו של ברגר בהצבעת טלפונית ובמקומו מונה סמנכ"ל בכיר פיקוח ואכיפה מימון שמילה במשרד למנכ"ל זמני החל מהיום. כלומר ברגר מסיים את תפקידו באופן רשמי היום. נתניהו כבר נפגש עם שמילה ואיחל לו הצלחה בתפקידו. במקביל צפוי להמשיך בתפקידו גם עו"ד איתן צפריר, שמכהן כראש המטה של נתניהו במשרד התקשורת וממשיך להנות מאמונו של נתניהו.

 

רה"מ בנימין נתניהו והמנכ"ל המודח אבי ברגר. לא מבזבזים זמן רה"מ בנימין נתניהו והמנכ"ל המודח אבי ברגר. לא מבזבזים זמן צילום: אלכס קולומויסקי

 

שמילה יכהן בתפקיד עד למינוי מנכ"ל קבוע. המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל המשרד הקבוע מטעמו של נתניהו הוא עו"ד שלמה (מומו) פילבר, שמוקדם יותר נחשף כי היה מראשי המפיצים של תיאוריית הקונספירציה שקדמה לרצח רבין.

 

המנכ"ל המפוטר אבי ברגר היה מינוי חריג לתפקיד בהיותו איש מקצוע מהתחום – סמנכ"ל הטכנולוגיות של פרטנר לשעבר. פילבר, לעומת זאת הוא מינוי פוליטי שאינו מגיע מתחומי העיסוק של המשרד. פילבר כיהן כמנהל לשכתו של נתניהו בתקופת כהונתו הראשונה ובבחירות האחרונות שימש ראש מטה הבחירות של הליכוד.

 

אין זאת הפעם הראשונה שבה שמילה נקרא אל הדגל לשמש כמנכ"ל זמני. שמילה כיהן בתפקיד במשך מספר חודשים לאחר עזיבתו של המנכ"ל עדן בר טל ולפני מינויו של ברגר על ידי שר התקשורת גלעד ארדן באוקטובר 2013.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x