$
מכשירים ומדריכים

באג בגלקסי S6: המכשיר לא עומד בעומס המשימות

לפי תלונות משתמשים, תקלה במערכת ניהול הזיכרון של הטלפון גורמת לו לפעול באיטיות בעת ריבוי משימות. סמסונג הכירה בבעיה והודיעה כי תפיץ בקרוב עדכון תוכנה שיתקן אותה

הראל עילם 12:1004.05.15

תקלה חדשה התגלתה במערכת ניהול הזיכרון של מכשירי העילית של סמסונג, הגלקסי S6 והגלקסי S6 Edge. התקלה גורמת להאטה משמעותית ופגיעה בביצועים, במיוחד למשתמשים כבדים. במהלך סוף השבוע האחרון הופיעו תלונות רבות על כך בפורום המפתחים הרשמי של אנדרואיד.

מספר רב של משתמשים דיווחו על התקלה בפורום המפתחים הרשמי של אנדרואיד במהלך סוף השבוע. דובר של סמסונג בריטניה אישר את הדברים ואמר כי החברה תשלח בקרוב עדכון תוכנה שיפתור את התקלה. כמו כן, חלק מרשימת העדכונים של אנדרואיד 5.1.1 שתגיע למכשירים (גלקסי S6 מריץ כיום את גלקסי 5.0.2) כוללת שיפורים במערכת ניהול הזיכרון של מכשירי אנדרואיד.

 

גלקסי S6 Edge גלקסי S6 Edge

 

לפי המשתמשים, הבעיה נעוצה במערכת ריבוי המשימות של הגלקסי S6, ובאופן ספציפי מערכת חסכון וניהול האנרגיה של המכשיר שככל הנראה מוגדרת באופן אגרסיבי מדי. מערכת ריבוי המשימות של הגלקסי מאפשרת למשתמשים להריץ זוג אפליקציות על המסך בו זמנית. במקרים האלו, האפליקציות לא נשמרות כמו שצריך בזיכרון המכשיר. אם המשתמשים סוגרים את האפליקציה ואז חוזרים אליה, המכשיר מאתחל את האפליקציה ומריץ אותה שוב. המערכת סוגרת את האפליקציה באופן כמעט מיידי ומסירה אותה מהזיכרון.

 

כך למשל, אם משתמש גלש לאתר כלשהו, סגר את הדפדפן, ואז פתח אותו מיידית שוב - הדפדפן יטען מחדש את האתר, למרות שמערכת יעילה יותר היה שומרת אותו על הזיכרון. מספר משתמשים דיווחו כי בזמן עבודה רצופה התוצאה היא שהמכשיר מאתחל מחדש עשרות אפליקציות שוב ושוב, מה שגורם לבזבוז משאבים אדיר. הפתרון היחידי כרגע, מצאו המשתמשים, הוא לאתחל את המכשיר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x